Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha nekem minimum fél év kapcsolat kell a szexhez? L

Figyelt kérdés
Nem vagyok már szűz, 7 hónap kapcsolat után veszítettem el, de én továbbra is ugyanezen az állásponton vagyok, hogy számomra fél év után oké. Lassan 20 vagyok amúgy.

2020. márc. 23. 15:14
1 2
 1/16 October15 ***** válasza:
100%

Gáznak nem gáz, aki akarja kivárja aki nem az nem. + Bőven adódható még úgy, hogy meggondolod magad. :D


Ha viszont fél évig nincs SEMMI akkor az azért már nagyon meeeeeeh. Tudom is én 18-20 évesen még simán azt mondtam volna rá, hogy hát okay mert ha szereted stb stb de így 28 évesen azért erősen szívnám a fogam. Szóval legalább legyél mellé kreatív. :P

2020. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyi paraszt van manapság, mint égen a csillag. Ismerd meg az illetőt,nehogy sírás legyen a vége.

Nem gondolom azt, hogy ez gáz dolog lenne.

Sőt! Nagyon helyes, ha végül így döntesz. 😊

2020. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebbe az orál is beletartozik?
2020. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
En no vagyok, de ha en lennek a ferfi, ez mar messze lenne azon a hataron, amit kibirnek varni. Mas a haboruban megvarni egymast, de egyutt lenni... En szemely szerint csokolozni sem akarnek inkabb, mert a szenvedelyt nem lehet elnyomni, mar ha van.
2020. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1 hónap belefér, de fél év sok. Nem gondolnám hogy a nő részéről bármiben jobb lenne a szex, ha ennyit vár. A szex az csak szex, ha készül a "tökéletes alkalomra" máris agyonütötte az egészet.
2020. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem menne pár hónap után se, nemhogy 1 hónap után... nekem ehhez sok idő kell.
2020. márc. 23. 16:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan csaj akivel a megismerkedésünk napján már volt szex, de olyan is akivel 9. év ismeretség után.
2020. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20 évesen ez sok, ne csodálkozz, ha még egy normális fiú se nagyon bírja ezt ki. Bár honnan is tudhatod, hogy fél év kell? Lehet ha lesz egy barátod, akkor egyből beadod a derekad.
2020. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy ahogy írtam is nem vagyok már szűz, mivel 7 hónap kapcsolat után elveszítettem.
2020. márc. 23. 20:09
 10/16 anonim válasza:
Nem :)
2020. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!