Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha nekem minimum fél év kapcsolat kell a szexhez? L

Figyelt kérdés
Nem vagyok már szűz, 7 hónap kapcsolat után veszítettem el, de én továbbra is ugyanezen az állásponton vagyok, hogy számomra fél év után oké. Lassan 20 vagyok amúgy.

2020. márc. 23. 15:14
1 2
 11/16 exronin ***** válasza:
54%

Ez azért kicsit önző álláspont. Úgy gondolom ebben az esetben te nem gondolsz arra, hogy a másiknak bármi is jó legyen, csak magaddal foglalkozol. Azt sejtem, hogy neked még nem volt részed igazán jó szexben, ha lett volna, akkor egyfolytában azt akarnád.

Meg kéne értened, hogy a szex nem egy kötelező valami, amit te majd nagy kegyesen odaadsz valakinek fél év után. Ezért is hívják más szóval öröszerzésnek.

2020. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nő vagyok. és szerintem gáz fél évet várni egy szexre tuti nem várnék. A másik meg elég gáz lenne ha fél év után derül ki hogy nem is paszoltok az ágyban
2020. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De volt részem, mindig én jutottam hamarabb a csúcsra is, csak én akkor is el vagyok szex nélkül. És szerintem meg a másik részéről őnző ha rám akarja erőltetni azelőtt hogy én nem vagyok rá lelkileg felkészülve.
2020. márc. 24. 08:33
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, nem rólad beszélek, hanem általánosságban.

Számomra nem az adja meg egy nő értékét, ha sokat kell rá várni. Álszent dolog ez, nem akar ri...cnak látszani senki, de attól még lehet az.

Nem attól igazi egy nő, ha váratja a partnerét, hanem attól, ha nincs sok partnere élete során.

Lehet attól egy életreszóló kapcsolat, ha másnap lefekszenek, ahogy lehet rövid életű is egy kapcsolat, ha hónapokig várnak a szexre.

Ha neked ennyi idő kell ahhoz, hogy kötődj, stb... azzal nincs semmi baj, de ez a kötődés kialakulhat rövidebb idő alatt is.

Tehát nem gáz, de nekem kicsit hosszú idő lenne, viszont ha úgy látnám megéri, akkor kivárnám.

2020. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz,nagyon.
2020. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 exelant ***** válasza:
Én most ismerkedtem meg egy 40 éves férfival, aki 40 évesenn is még szűz. Három hete ismerkedtünk meg, három randi volt eddig, de még csak a kezemet sem fogta meg eddig, s egy üdvözlő vagy búcsúpuszit sem adott egyszer sem, úgy látom azonban, hogy szimpatikus vagyok neki, csak neki lassabb a tempója ezen a téren, hogy a fizikai kontaktus is létrejöjjön kettőnk közt. Ezért már bocsánatot is kért tőlem. Engem nem zavar személy szerint, sőt kicsit ennek örülök jobban. Biztos lesz igaz egy határ, amin túl már zavaró lenne (kicsit legalábbis), de egyelőre még így lassan egy hónap után azt kell hogy mondjam, nem zavar.
2020. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!