Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, első élvezésetek lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, első élvezésetek lány jelenlétében hogy történt? Mi volt az előzménye és hogy folytatódott? Hány évesek voltatok és mennyi a partner? Ha ő nem volt már szűz, hány fiúval lehetett előtte?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az első barátnőmmel volt, 15 évesek voltunk
2020. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Első baràtnőmmel volt, ő 16 én 20, sokat húzta az időt az előjátékkal, szóval eléggé kivoltam tőle, mire behatoltam gumiban, pár másodperc alatt el is élveztem. Aztán kis pihi, és félóráig ment utána kb.

Hogy szűz volt e az jó kérdés, erre sosem tudok válaszolni mivel előttem már ujjazta más, szóval nem volt szűzhártyája, de aktus még nem volt neki előttem.

Erről az jut eszembe ha egy lány csak análba engedi...akkor az most szűz vagy sem...elméletileg igen, gyakorlatilag nem.(?)

2020. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
16 voltam a lány 14. Kérte élvezzünk el többször. Utána kérte vegyek esemény utánit. Csak mi ketten voltunk benne. De a csaj imádott dugni. 4 óra sex után engem kiküldött haverom leszopta. Nagyon jó kis csaj volt. Sok férfinak engedte magát. Utána már engem emiatt nem érdekelt. Pedig szerettem. Elköltözött messzire.
2020. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen történt, egy buli után, kint a szabadban egy vidéki városban. Aznap találkoztunk, teljesen spontán és azonnal egymásra cuppantunk, az egész estét a lány szájában töltöttem. Nagyjából 17 évesen járok el szórakozni, volt sok élményem lányokkal, de szexig ekkor jutottam el először. Nem tudom, hány partnere volt, de nem tartott sokáig, hátulról csináltam. Pár perc után kivettem és elélveztem össze-vissza :D Meglepő módon ő is elment addig. Sajnos nem lett folytatása a távolság miatt, amit persze annyiból nem bánok, hogy akkor lehet nem találkozom a mostani párommal.
2020. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 ő 14 volt. Együtt jártunk. Az első fogdosásokon már túl voltunk. Egyszer összeszedve a bátorságom, javasoltam egy közös zuhanyozást. Beleegyezett. Én mostam meg a testét. Az intim helyeken is. Viszonozta. Elsült. Rendszeres pettingekben folytatódott. Mindketten szüzek voltunk.
2020. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!