Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csinaljam a ciciszexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinaljam a ciciszexet kis mellel?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nottek nagyra a melleim, de nagyon szeretnem kirpobalni is, es oromet okozni a baratomnak is.


Tanacsokat varok

18/L


2020. márc. 24. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintetek 85b-s mellel mukodik? 🤔
2020. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kis mellel nem működik a dolog, illetve hiába erőltetitek, az úgysem az igazi. De ne csüggedj, ettől még lehet nagyon jó a pasinak, mikor a kezével, szájával izgatja a melleidet, te pedig kárpótolod más formában.
2020. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy vered ki neki, hogy a mellbimbodhoz nyomod a fejét közben.
2020. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Normalisan nem fog osszejonni, de en pl csinalom a kismellu baratnommel. Osszefogja es a tudat hogy mihez dorgolom az eleg ahhoz h kieljem magam es elmenjek a cicikre
2020. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szellkriszta ***** válasza:
Én is küzdöttem ezzel. Végül magamon hagytam a melltartóm, így jobban össze tudtam nyomni. Viszont egy merevítő nélküli típusra lesz szükséged, különben alul a pántja útban lenne.
2023. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!