Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy igazán jó szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazán jó szexkapcsolat? 22L

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 00:07
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
84%
Kölcsönösen kielégítő, gátlásoktól mentes, fesztelen.
2020. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Orba szájba

20/l

2020. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Az egyes versenyző mondta a legjobban! 👌


Ha megtalálod a tökéletes szexpartnert, az az egyik legjobb érzés a világon.

Mikor van valaki, aki úgy elégít ki, hogy ugyanazok a vágyai, tabuk nélkül...


33/F

2020. márc. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Röviden, tömören: olyan ami mindkét félnek jó.

Fesztelen, felszabadult, gátlástalan - de figyelnek a partnerre, mindenki megkapja amit szeretne, amire vágyik (testileg).

2020. márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Megmutatom😉
2020. márc. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom. Én csak komolyban utazom. Ott meg mindig jó a szex, mert érzelmeken alapul.


Pacsi: Egy régi vágású férfi, csak kár, hogy a vágás a seggemen van. 😃

2020. márc. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem végülis az jött össze a legutóbb, pedig nem úgyakartam volna. Kapcsolatot szeretnék ahol tartósan valaki lehetek és nem csak 1-2 alkalomra aztán megy a dolgára mint egy szexkapcsolatnál ahol csak nincs romatnika randi csábítás.

Egy ideig mentek is a párkapcsolati dolgok, a szeretkezés jó volt, odaadással teli, kölcsönösséggel, ezek nagyon fontsak. az meg más hogy végül nem maradt egyben a dolog, de szerintem ez az alapja egy jó (szex)kapcsolatnak, hogy figyelmesek, odaadóak és kölcsönösen adóak legyenek egymással a felek.

2020. márc. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Mint egy nagyon jó barátság gátlások nélkül. Én tök őszintén elmondtam,hogy mik a fétiseim miket szeretnék kipróbálni. Ő is megtette és mint egy bakancslistán végigpróbáltunk mindent. Szerintem ez a jó szexkapcsolat.
2020. márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindent kielégitő szexről szól ami barmi vágy vagy fantázia kipróbálása és kölcsönös élvezetről szól!

f

2020. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
AZ nagyon jó.
2020. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!