Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is undorodik az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is undorodik az olyan nőktől akik nem masztiznak?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezem egy nőtől és nekem azt mondja nem csinálja onnantól nem érdekel. Mindegy hogy csak tagadja-e vagy tényleg PHASZ ellenes, de szerintem ilyenekből alakulnak ki később a házisárkányok.


Biztos mindenki ismeri a beszólást, hogy k...rvából lesz a legjobb feleség. Ami azért igaz, mert egy egészséges nő szereti a szexet és ha nincs pasija legalább kényeztesse magát.



2020. márc. 25. 08:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20-as pedig sok. Érdekes ha feltesz egy kisfiú kérdést hogy lányok szoktatok masztizni? Ott mindenki jön IGEN. Ha felteszek egy ilyen kérdést akkor még a puncitokat sem láttátok soha. Ha kisfarkú kérdez akkor a kis farok a jó, ha pedig nagyfarkú kérdez akkor 19 cm alatt rá sem néztek. Komolyan nagyon kétszinűek vagytok ti népség de nekem 8, csak nézzetek szét magatok körül 🤔
2020. márc. 28. 08:07
 22/28 anonim ***** válasza:
91%

# 20-as vagyok


Na, mond csak akkor, mi köze van? Egy nő akkor masztizik ha még nincs pasija, vagy már nincs pasija, vagy van pasija, csak nincs elérhető távolságban. Az is tud masztizni, aki még férfi nemi szervet se látott élőben, viszont úgy is lehet, hogy ott van egy előtted (mondjuk annak sok értelme nincs...)


,,Érdekes ha feltesz egy kisfiú kérdést hogy lányok szoktatok masztizni? Ott mindenki jön IGEN. " - Ez benne a lényeg: OTT AZT KÉRDEZTE valaki. Én pl ma reggel is masztiztam, meg 2 napja is, meg 16 évesen napi 4-szer is csináltam, de te ITT NEM EZT KÉRDEZTED.


,,Ha kisfarkú kérdez akkor a kis farok a jó, ha pedig nagyfarkú kérdez akkor 19 cm alatt rá sem néztek." - Mert az emberek igényei nem egyformák. Te most komolyan azt hiszed, hogy ugyanazok írják azt, hogy a kis farok a jó, mint akik azt, hogy a nagy a jó? Az Ok, hogy elvileg kevés a nő ebben a kategóriában, de azért 10-nél csak többen vagyunk...


,,Komolyan nagyon kétszinűek vagytok ti népség de nekem 8, csak nézzetek szét magatok körül" - Milyen kétszínűség? Én mindenhova (kérdéstől függően) kb ugyanazt írom: ,,heti kb 2-3-szor masztizok, ha nincs iskola, akkor szinte minden nap", ,,vagy reggel vagy este",,nem kézzel csinálom (kifejtése ennek hosszú)", ,,nem szőrtelenítem magam ott lent", ,,az mindegy hogy a párombak milyen, csak ne szúrjon", ,,nem kell szálkásra gyúrt felsőtest, az éppen elég, ha nem egy száraz kóró az illető", stb.


Meg ha látok egy ehhez hasonlóan értelmes kérdést a közeljövőben, akkor oda is azt fogom írni, mint ide:

1. Egy férfi farkának semmi köze sincs a női maszturbáláshoz.

2. A kérdésed többi része meg úgy hülyeség, ahogy van, így inkább nem kommentelem. (Különben se hinném hogy hatással lennének rád az érvek. A fejedbe vettél valamit, s azt fújod míg a világ s 2 nap...)

2020. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Az a köze a faroknak a masztihoz hogy egy heteró nő arra gondol közben, hogy de jó lenne az ujjam/dildóm helyett egy élő pasi pénisszel. Max lezbi, meg PHASZ ellenző nők nem erre gondolnak maszti közben. Jesszus 😅 Vagy ti maszti közben arra gondoltok mit fogtok venni a Teszkóban?? OMG
2020. márc. 28. 09:27
 24/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem feltétlen. Én pl az egész férfire gondolok, nem csak a farkára, s szerintem ezzel más is így van. (Abból kiindulva, hogy a férfiak oda vannak egy random punciképért, de a nők nem szeretik a random farokképeket)

Meg mikor masztizni kezdtem, direkt olyan képeket kerestem, ahol a férfin van alsógagya. Majd jöttek az olyanok, ahol szépen kidudorodik alatta a szerszáma, majd az olyanok, ahol nincs rajta semmi. Vagy én vagyok a hiba a Mátrixban, mert hetero csaj létemre úgy masztiztam, hogy nem farkakat néztem közben? :D


Meg annak, hogy mire gondol aközben, nem sok köze van a valósághoz. Fantázia szintjén nálam pl a gangbang viszonylag még ok, de a valóságban nem csinálnám.

2020. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mi van, ha maszti közben épp arra gondolok, hogy egy férfi kinyal? :D
2020. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%
Azt is megkérdezed hogy hogy kakil? A második bekezdésedhez meg annyit, hogy vegyél el egy olyat felségül! Sok sógorod lesz.
2020. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%

Csak a férfiak olyan vizuálisak hogy puncira gondolnak közben. Én akárhány lányt kérdeztem egyik se gondol farokra közben, hanem csak az érzésre figyel.

*egy szintén lány kommentelő*

2020. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

23

Te vagy a világ összes heteroszexuális nője?

Mert máskülönben nem tudhatod hogy mire gondol az összes ilyen nő maszturbálás közben.

Akkor se ha a te elképzelt állom világodban így van.

2020. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!