Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez annak a jele, hogy undorodi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annak a jele, hogy undorodik tőlem?

Figyelt kérdés
Szex közben nagyon nedvesedem, talán már az extrém jelző illik a jelenségre. Arra gondolok, hogy emiatt nem nyalt ki soha a barátom. Mikor kézel ér hozzám akkoris utána az első dologa, hogy azonnal kimegy kezet mosni 2-3 percig.

2020. márc. 14. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Fél a puncitól 😂😂😂
2020. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg tőle, lehet hogy zavarja :)
2020. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 October15 ***** válasza:
49%

Inkább csak nem akarja, hogy olyan legyen pl az ágy vagy ahol éppen csináljátok. Mármint mégis ki undorodna ettől? Hell yeah boi. [Bocs. :D ]


De leszámítva azt, hogy pasiból vagyok: Beszéltél már vele erről? Nem ártana mert azért mégsem okay, hogy szex közben azon kattogsz, hogy a fiúd undorodik-e tőled.

2020. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Lehet büdi vagy lenn :)
2020. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Lhet elsőre fura kérdés, de dohányzol? Csak mert nekem volt egyszer egy erős dohányos 40-es barátnőm, és ő ottlent elég kellemetlen "ízű" volt a nemdohányos partnereimhez képest, pedig mind fürdött mikor mentem hozzá.
2020. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Igen. De ne vedd sertesnek. En no vagyok, de extrem finnyas.

Nogyogyasz ugye latott? Ha alkati sajatsag, mint az extra mennyisegu elovaladek, az tenyleg gondot is okozhat. En szemely szerint megbeszelnem vele, hogy ha tennel intezkedeseket, valtoztathatna-e a hozzaallasan. Nyalast vagy zuhany alatt, vagy ne nezzetek hulyenek, minitamponnal kernek. Es szex kozben odakeszitett intim torlokendot hasznalnek.

2020. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Érdekes dolog ez. Nemrég volt egy csaj ,akivel egész jól elvoltunk. Imádtam nyalni a lucskos P*"'jàt. Volt valami extra iz benne, csak úgy faltam. Aztán egy cimbim is összejött a csajjal akivel a napokban beszéltem. Kérdezte mi a helyzet, velem mert ő most együtt van a csajjal, de valami nagy gond van , mert eszméletlenül büdös a csajnak a sunàja ami miatt öklendeznie kell, ha lehúzza a bugyijàt. Azt mondja, mondta neki a lány, hogy volt valami durva bakteriális fertőzése , ami már elmúlt de még mindig viszket neki ,meg azért folyik belőle ez a fehér nyàlka. Na mindeggy , haver cukkolt is vele , hogy bazze ezért zabalod te a pàlpusztai sajtot is, mer nem érzed az ízeket. Szerintem csak pikàns. Bár az fura volt , hogy kicsit olyan darabos volt.... Enyhén savanykàs túrò àllagú. Szóval ne aggódj valakinek biztos tetszel majd így is, nézd az én esetem :)
2020. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj ne csináld már 7 és mindjárt behányok de tényleg🤮
2020. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


Pffujj, de gusztustalan. 🤮

2020. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!