Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nő miért nem akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem akarja belátni, hogy a nők többsége könnyebben juthat alkalmi szexhez, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Végeredményben, mindig a nőn múlik, hogy lesz-e szex, a nő választ, a nő dönti el, hogy kivel és mikor akar.. a férfiakat meg kicsit eszközként definiálják, kb előveszik a fiókból őket, mert amikor ők szexelni akarnak, akkor a férfinek is kell. :D Közben meg az ellenkezőjét kommunikálják azért sokan..


Miért van ez? Szándékosan próbálják magukat áldozatként beállítani?



2020. márc. 26. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Ez lehet akar igaz is , de csak azokra akik jól néznek ki
2020. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
#1. Azokra is, akik nem néznek ki olyan jó.
2020. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Mert a 98% ösztönlény. Azért jut a csunyább nő is könnyen szexhez, hamar akad rà jelentkező!
2020. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem senki sem tagadja, hogy nőként könnyebb alkalmi szexhez jutni. Mondjuk ez nem a női nem dicsérete, inkább a férfiak szégyene, hogy bármelyik bokorban találni olyan kiéhezett pasit, akinek kábé mindegy, csak lyuk legyen rajta.


Tartós kapcsolatot ugyanúgy nehéz találni nőként, mint férfiként, illetve ha maradunk az alkalmi szexnél, az igényesebb nők ebből a szempontból is megválogatják a partnereiket, és úgy már nehéz olyat találni, aki minden szempontból megfelel az elvárásokank. Az lehet, hogy bármikor előrántok a fiókból 10 pasit, aki szó nélkül 2 percen belül csöngetne az ajtómon, ha szexelni lenne kedvem, de én velük nem akarnék lefeküdni, szóval teljesen mindegy, hogy ők hajlandóak lennének-e vagy sem, az én szempontomból ugyanolyan, mintha nem léteznének. Mint amikor a kiéhezett Jóska mondja, hogy nem jut nőhöz, miközben van 10 szomszéd Marika néni, akik ugyan már elmúltak 60 évesek és 100 kiló+ mindegyik, de azért ők még szívesen leszopnák. Jóska szempontjából mindegy, mert ő a 20 éves feszes testű Piroskát akarná megdugni, hozzá se akar érni a Marika nénihez. Érted, remélem.

2020. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

A 4-nek igaza van.

Én már nem egy nőt elhajtottam mint nyúlat a veteményesből, nehogy már azt higyjék , hogy azért fogok elájulni mert csigatalpat hordanak a lábuk között.

F

2020. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pedig ez így van, alkalmi partnert nagyon könnyen találnak a nők. Olyan pasit viszont aki nekik is tetszik s nem csak meghúzni akarja és szevasz, hanem kapcsolatot is akar már jóval nehezebb.
2020. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Miért, ha belátják, mennyivel vagy beljebb?
2020. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7, csak azt szeretném tudni, hogy a nyilvánvalót miért tagadják.
2020. márc. 26. 18:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Én eddig nem találkoztam olyan nővel, aki ezt ne látta volna be (ezt nőként írom).
2020. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi akinek nincs kielégítő párkapcsolata, kapható a szexre. Ha egy nő, igényes, kellemes személyiségű, és mellé viszonylag szép arca van kedvére válogathat a pasik közül akik szinte könyörögnek a nő kegyeiért. A punci a varázs szó. Megvesznek érte. Még is úgy gondolom hogy ez nem a nők hatalma, hanem a férfiak gyengesége.
2020. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!