Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy nem szeretnék szexelni?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, én 20 éves lány vagyok(szűz), Ő 22.

Mit gondoltok?

Sokszor már próbálkozott, levette a pólóm stb.



2020. márc. 26. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mindegy, már úgyse lesz sokáig a barátod.
2020. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, és felnőtt emberek módjára beszéljétek meg. Ha te nem akarod még elveszteni tiszteletben kell tartania, viszont 5 hónap párkapcsolatban való várakozás után érthető, hogy szeretné már. Látni fogjátok mennyire ütközik a véleményetek, ha ütközik, ha pedig te még nagyon nem akarod de neki már szüksége van rá, akkor lehet külön könnyebb lenne. De ehhez le kell ülni felnőttként beszélni. 22L
2020. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

A #2-es tökéletesen jól leírta, ne kerülgessétek a forró kását felnőttek vagytok, beszéljétek meg. 5 hónap együtt járás után naná hogy kíván, az lenne furcsa ha nem kívánna.

Te meg szépen old fel a benned lévő komplexusokat. Már bocs' de 5 hónap alatt nem tudtad eldönteni hogy megbízol-e a pasidban vagy sem??? Persze ha tartogatni akarod még akármeddig az a te döntésed, amit tiszteletben illik tartani (a párodnak meg eldönteni hogy elfogadja-e vagy lezárja veled a kapcsolatot).

2020. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-nek igaza van.

Beszeljetek meg :D Nme vagy még rá készen vagy egyáltálán nem akarsz szexelni, miért nem? Nem mindegy a kettő...


1. nek is igaza van (és 3.nak is) ha iyg folytatod nem sokaig lesz baratod....

2020. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5 hónapja együtt vagytok és tegyük fel szerelmes vagy (bár ezt nem írtad le) akkor mégis hogy lehet az hogy nem vágysz rá szexuálisan? Nem indulsz be rá? Vagy teljesen 0 a libidód?


Ha pedig önszántadból nem akarsz lefeküdni vele, mert még nem érzed kész rá magad, akkor ülj le vele es beszéld meg. Ha szeret úgyis vár rád amennyit csak kell


26/L

2020. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

En no vagyok. Ezert nem jottem ossze azokkal a fiukkal, akiket nagyon kedveltem, de nem kivantam.

14-15 evesen nem is alltam keszen erre, annak ellenere, hogy a fiuk mar nagyon szenvednek.

De 20 evesen regesreg, csak nem volt mindegy, ki az.

Barmi oka is legyen, ot honap ennyi idosen abszurd. A baratod nem erdemli meg, es nem latok semmi indokot, mi kellene, hogy beusson, hogy akard. Egymas idejenek rablasa.

2020. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy most leírtad a kérdést úgy. De miért nem akarsz vele szexelni?
2020. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!