Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzó a férfiak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzó a férfiak egy részének a nála idősebb nő is?

Figyelt kérdés
30-as férfi hogyan tarthat szexuálisan vonzónak egy nála 10-20 évvel idősebb nőt is?
2020. márc. 26. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom

Nem minden férfinek vonzó

Pl nekem se

Fiatal csajok izgatnak

F

2020. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nos, nekem néhány évvel voltak idősebbek az eddigi szerelmi partnereim. Egyszer volt 11 évvel idősebb. Egyszerűen eddig velük voltam egy hullámhosszon. Imádom, ha egy nő kiforrott személyiségű, stílusú, intelligens, ez általában korral jön. 🙂
2020. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mi idősebb nők tapasztaltabbak vagyunk mint a kis csitrik.Jobban kielégítjük a fiatal férfiakat.
2020. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatot, stabilitást lát benne,

Nem egyik farokrol a másikra való ugrálás és bulizást.

2020. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy 400-50 éves nő minden korosztálynak tetszik, vonzó a számukra.

Azok a nők már kinőtték a kislányos hülyeségeket, kényeskedést és tudják mit akarnak és ezt meg is lehet velük beszélni.

Tehát így sokall jobb egy szex kapcsolat mint egy fiatallal. Nem utolsó sorban még ebben a korban ha nem ereszti el magát , nagyon szép és csinos tud lenni a nő. Plusz az is egy nagy könnyebbség a férfi részéről is hogy itt már nem akarják azzal megfogni a férfit hogy felcsináltatják magukat.

2020. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*40-50 éves
2020. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszolót így ismeretlenül is.. :) Nézzétek, 40 évesen miért ne vonzana egy tíz évvel idősebb nő? Nyilván ha nem "banyás" és nem csupán a testére gondolok, akkor lehet érzéki. Úgy fogalmaznám meg inkább hogy szerintem bármelyik korosztályban meg lehet találni az előnyös tulajdonságot, de csak azért mert 7-10 évvel idősebb nem fogom elutasítani, hiszen tudom hogy milyen ha egy harmincas évei elején lévő nő engem már "öregnek" tart, jólvan akkor majd megyek máshoz ezen nem szabad fennakadni de nem is feltétlen kötelező megbántani a másikat. Nem tetszik akkor nem jön vele össze az ember.
2020. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok: anyakomplexus. Pl.: sokat volt az egyén kórházban kiskorában, ahol az anyjával nem mindig találkozhatott, de a nővérek, dokik inkább az idősebb korosztályba tartozóak voltak. Később, a hapsi idősebb korában emiatt (is) vonzódhat az idősebbekhez.

(Ez valós példa)

2020. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan az érett kellemes nöi formák vonzanak. Egy 10 éveeel idösebb párom volt azota szinte csak az érett no bájai, mozdulatai stb vonzanak. Ha most lenne alkalmam , jelentkezöm egy jo szexre akkor egy finom 40-50éves növel bujnék inkámb ágyba mint korombelivel. Izgalmasabb, föle ha a nöt is vonza az ilyen helyzet.
2020. márc. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert az tud lenni, külsőre belsőre vagy mind kettőre azért nagyon sok dögös 40+ nő van.
2020. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!