Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én már sosem fogom elveszteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már sosem fogom elveszteni?

Figyelt kérdés
24 évesen még szűz vagyok, barátnőm sem volt. Nem sok esélyt érzek arra hogy barátnőm legyen, nincs akkora szerencsém. Ennyi idősen lehet még barátnőm?
2020. márc. 26. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Te már soha!

Most boldog vagy?

Muszáj mindig kiírnod ezt a kérdést? Már mindenki tudja rólad h 24 éves szűz, önsanyargató fiúcska vagy.

2020. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha mindig is ilyen érvágós önsanyargató leszel, akkor soha.
2020. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyugi van esély simán.

Egyetemre jársz vagy hová?

Nem egy embert ismerek aki 30 körül volt amikor elvesztette

2020. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2020. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fent is írják, ha picsogsz és csak önsajnáltatod magad akkor még újabb 24-48-x évig szűz maradsz.

Elárulok valamit, a szex nem "szerencsén" múlik, hanem azon hogy teszel-e érte. Mondjuk azzal, hogy normálisan, értelmesen kezdeményezel a nőknél, úgymint kommunikáció, udvarlás és hasonlók. Utána ha megszeret egy lány, csók és a többi akkor előbb-utóbb lesz vele szex is.

Tudod mit? Fogadd meg, hogy ha vége a járványnak akkor megrázod magad és azért sem akarsz balf...sz maradni tovább! Sok sikert!

2020. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Én sem. Ez van. Vagy elkezded fejben ezt elfogadni vagy lecsúszol a lejtőn. Nekem érettségi időszakba jött ez elő, felemeltem a buksim és azt mondtam, nem fog a pocsom irányítani, nem érdekelnek a hormonok, naponta 3 alkalommal kiverem , de úgy, hogy a végére a pocsom bánja, hogy kinött, és ennyi. reggel kettő, este egy.


22/F

2020. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De az eszed már elvesztetted úgy látom.
2020. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
töki,te is csak egy újabb,önsajnálatban fulladozó,lelkileg 12 éves fiúcska vagy,aki bszik változtatást eszközö9lni az életében azért hogy legyen csaja neki...nem akarok vészmadárkodni,de ez a helyzet egy jó darabig biztos nem fog változni. a töketlenségeddel csak azt érted el,hogy a lehetőségeid hónapokra kivannak lőve,hála a világban zajló dolgoknak. diszkó nuku,bulik,zéró,bármiféle tömeges rendezvény nulla... marad a szexchat,már ha találsz valakit. persze az se biztos hogy az illető lány lesz...
2020. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdések kiírásakor mit vártok?


Hogy szánalomból vagy sajnálatból valaki lefekszik veletek?


Nem azon kéne gondolkozni, meg fog-e történni, hanem azon, mi a gátja annak, higy megtörténjen!

2020. márc. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!