Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még 17-20 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még 17-20 éves szűz lányok, vagy már csak a legendákban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 22:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
Szintén szűz, és még jól is nézek ki :D 19/L
2020. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Vannak, csak egyik se fog neten ismerkedni veled, csak hülyítenek.

Sokan még a valóságban sem akarnak, max ha szupermodell kinézetű vagy.

2020. márc. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Akkor a következő kérdés az, hogy hol találhatóak? Mert a jelen állás szerint sokan vannak csak senki nem látja őket :)
2020. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

#13 mert mi valami külön faj vagyunk, akik máshol élnek? Bárhol, ahol emberek vannak mi is ott vagyunk. :D A szórakozóhely közepén is megtalálhatsz ahogy éppen részegen vonaglok - csak ránézésre ebből senki nem állapítaná meg, hogy helyén vannak az értékeim. Ezért mondom mindig, hogy ne első látásra ítélkezzen senki.

10-es voltam.

2020. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#14 Nem tudom mennyire vagytok külön fáj. Természetesen én is hallottam már rólatok történeteket legendákban és ősi mondákban, egy lapon emlegette az unikornisokkal.

Én az első benyomást személy szerint fontosnak tartom de tisztában vagyok vele hogy ez csak a felszín megismerésére való és jó pár emberben jóval több van mint ami elsőre látszik.

Viszont úgy gondolom hogy az esetek többségében a disco közepén részegen, könnyűvérűnek látszó lányok a valójában is könnyűvérűek. Ami nem azt jelenti, hogy bármelyik utolsó suttyónak rögtön szét tenné a lábát de ha találkozna egy előnyösebb külsejű férfival akkor nem kéretné sokáig magát. Természetesen ezzel nincs semmi gond mivel a saját szexualitását mindenki úgy éli meg ahogy szeretné.

Számomra a gyakori lerészegedés és az erkölcsös értékrend nem igazán egy lapon szerepel de hát mások vagyunk :).

Szerintem teljesen rendjén van és valahol még szép is amikor egy lány vár ezzel a dologgal mert személyiségtől függően ez lehet érték is, bár ez már más történet.

13. voltam.

2020. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 évesen szűz vagyok, de a megjelenésem, a stílusom, a karakterem alapján senki nem mondaná meg rólam.

Bónusz: a legtöbben még azt sem hinnék el rólam, hogy még soha életemben nem jártam senkivel, még csak egy hímnemű személy sem fogta meg a kezem, nem hogy az első smárolásomon, pettingemen... bármin túlestem volna, és tényleg nem kamuzok, valóban így van.

2020. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én az vagyok 19 évesen, nem azért mert antiszociális vagy csúnya lennék, csak még nem jött össze
2020. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#15: “ Számomra a gyakori lerészegedés és az erkölcsös értékrend nem igazán egy lapon szerepel de hát mások vagyunk”

De ki mondta, hogy gyakran részegedek le? :)

Tisztában vagyok a sztereotípiák fontosságával, csak zavar, hogy mindig félrekategorizálnak. A hosszú szőke hajam is hozzáad. Rám néznek és levonják a következtetéseket, de ez legtöbbször teljesen hamis - kezd nagyon rossz lenni

2020. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én egyházi iskolába jártam, de az érettségi évében az évfolyamomban a lányoknak max a 20-30%-a volt szűz...


Tehát nyilván vannak szűz 18-20 éves lányok, csak hát elég ritka az ilyen..


F

2020. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Akit ismertem lányokat egyházi suliba jártak, eléggé szerették a pélót
2020. márc. 27. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!