Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még 17-20 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még 17-20 éves szűz lányok, vagy már csak a legendákban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 22:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#18 Valóban nem mondtad, hogy gyakori eset lenne a lerészegedés a te életedben csupán azt feltételezték, hogy nem egy egyszerű esettel akarsz példázódni. Úgy tűnik rosszul gondoltam.

Bevallom soha nem értettem, hogy honnan jön ez a sztereotípia a szőke nőkkel kapcsolatban.

A szőke hajadat és azt az egyszeri lerészegedést leszámítva lehet bármi más oka amiért félrekategórizálnak téged?

2020. márc. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#20

Jó, én egyszer naivan azt hittem, hogy ilyen helyeken visszafogottabbak. Nem kell röhögni, rájöttem, hogy baromság.

2020. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

#22 A naivitást már inkább kinézem egy szűz lánytól :)

Bár gondolom azért saját magadtól termelték be annyi alkoholt amitől fejreálltál.

2020. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#23


Biztos...

Nem azért voltam naiv, mert szűz lány lettem volna (???), és nem, nem voltam bebaszva.


Ezer bocsánat, hogy tizenéves fiúként volt egy elképzelésem, ami éppenséggel nem igaz........

2020. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
#24 Ha a kérdés szűz lányokra vonatkozott te miért írtad fiúként, hogy te is az vagy?
2020. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Közeledek a 24-hez és még csak a csókig jutottam, 20 éves korom óta semmi. Ajánlatot egyéjszakás kalandra kaptam párat, de esetemben nem pálya ez a dolog. Nem sok önbizalmam van, mert nem tartom magam elég vonzónak, barna haj, barna szem, szemüveges vagyok, sosem leszek vékony. Lehet emiatt, de taszítanak a súlyproblémákkal küzdő férfiak, édesapám 120 kiló és ez nagyon elrettentő példa a számomra.
2020. márc. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#25

Ugyan mit kötekedsz? Töröltesd a válaszomat, ha szerinted ennyire nem ideillő.

Esetleg sért téged, hogy én mit tapasztaltam az iskolai 17-20 éves lányismerőseimmel kapcsolatban?


Érint téged a téma? Akarsz róla beszélni?

2020. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a #25-ösnek nem tűnt fel, hogy te nem a 72%-os szőke szűz lány válaszoló vagy. :D
2020. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ja, hupsz.
2020. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!