Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgoztam, alkalmi bejelntéssel, napi kifizetéssel, aránylag jó bérért és szerttem is a helyet, eddig nem panszkodtam. 2 hete közölték, hogy mivel teljesen visszesett a forgalom, másnaptól már ne menjek. Azóta 0 Ft a bevételem. Nyilván gyorsan jelentkeztem mindenhová, ahova tudtam, de most mindenhonann elküldik az embereket sehol nincs felvétel. 2 napot sikerült egy kisboltba dolgoznom, de ott is alább hagyott a pánikvásárlás, oda se kellett mennem többet.

Viszont albérletben lakok, havi 130 000-t ki kell fizetnem... ez itt a probléma. Annyi pénzem van jelenleg, hogy kb pár hétig ne haljak éhen, esélytelen, hogy kifizessem hónap elején.

Beszéltem ez ügyben a tulajjal, hátha valami haladékot ad. Nem. Viszont felajánlotta, hogy fiatal csinos lány vagyok, egyéb módon is rendezhetem a lakbért.

Ti belemennétek? 40-s átlagos férfi, annyira nem szörnyű.

Igazából, más megoldás jelenleg nincs, ha nem akarok utcára kerülni.

23/L



2020. márc. 27. 15:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább haza vagy baráthoz vagy egy közeli ismerőshöz, mint áruld a tested. Sajnálom a helyzeted, ha igaz ez a történet. Én biztos segítének ilyen helyzetben bárkinek legyen az férfi vagy akár nő. Nem kérnék semmit se cserébe.
2020. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

A legaljasabb hiena, ami csak letezhet.

Ha ehenhalnal, akkor ez olyan helyzet, mintha pisztolyt fognanak a tarkodhoz. De ez a mentalitas a patkanysag alja. Es meg kitalalhat barmit, gyakorlatilag.

Sajat magadat nem kell utalnod.

Nyugaton, ha nem drogra koltod, nem muszaj ilyen kiszolgaltatott helyzetbe kerulni, de otthon az allam szarik rad.

Szoval milyen valasztasod lenne? Masfelol. Szerinted eletszeru 130ezret adni egy numeraert? Egyaltalan nem az. Mit kene nyujtani akkor...

2020. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

#2 miért, szerinted egy lakásért életszerű ennyit kérni? :O

Hát sok embernek a fizetése alig több ennél...

Szégyen és gyalázat!

2020. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Tehát haza nem mehetsz (vagy a szüleidhez, tesódhoz, barátnődhöz, esetleg bérlőtársat keresni) és ez az egy lehetőséged van.

Amit felajánlott a tulaj az úgy hívják szaknyelven hogy szexuális visszaélés illetve szexuális zaklatás. Ezt a törvény nem bünteti. Ha belemész akkor meg úgy nevezik hogy prostitúció.

Figyelj, nem lakoltathat ki a vírushelyzet miatt. Ezt a kormány tette közzé amíg tombol a járvány. Ne hagyd magadat becsapni. Szóval simán felnyomhatod a fickót a rendőrségen.

2020. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
67%
Ha nem dőlsz be neki akkor utcára kerülsz! Ennyi!
2020. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Neked kell tudni de hogy fogod igazolni hogy fizettél neki? Ha ír egy bizonylatot hogy át vette tőled az albérleti díjat, akkor tőlem szexeljetek, de amúgy hogy fogod bizonyítani ha mondjuk később kitesz és azt mondja hogy nem fizettél?
2020. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Szülők nem élnek már sajnos.

Nem egy éjszaka lenne 2-3.

2020. márc. 27. 16:24
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Rokonság, barátok, bank (fél évig nincs törlesztő).

Ha ebbe belemész, egy lejtőn fog elindítani.

2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze menj csak bele és máris elkezdted a prosti karriered. Először csak az albitulaj fog kefélgetni rendszeresen, utána majd már más is. Ha szépen építed a karriered akkor 5 év múlva akár már szétdrogozott agyú, kiégett, harminc évesen negyvenesnek kinéző útszéli prosti is lehetsz.


Ha viszont normális életre vágysz... mivel patkány volt az ürge. Mond azt neki okés gyere át beszéljük meg. A telóddal szépen rögzíted az ajánlatát, kikérdezed milyen gyakran, hányszor kellene stb. Majd azt mondod gondolkoznod kell. Másnap közlöd vele, hogy vagy a felesége / munkahelye stb. meg mindenki megtudja milyen szép kis alak vagy jövő hónaptól nem fizeted csak a rezsit és ingyen laksz amíg el nem költözöl. Egyébként jogilag amúgy sem tud kilakoltatni jelenleg (bár a tartozást utána megpróbálhatja végrehajtani).

2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Nincs párod? Ha nincs én is egyedül álló vagyok. ;)
2020. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!