Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgoztam, alkalmi bejelntéssel, napi kifizetéssel, aránylag jó bérért és szerttem is a helyet, eddig nem panszkodtam. 2 hete közölték, hogy mivel teljesen visszesett a forgalom, másnaptól már ne menjek. Azóta 0 Ft a bevételem. Nyilván gyorsan jelentkeztem mindenhová, ahova tudtam, de most mindenhonann elküldik az embereket sehol nincs felvétel. 2 napot sikerült egy kisboltba dolgoznom, de ott is alább hagyott a pánikvásárlás, oda se kellett mennem többet.

Viszont albérletben lakok, havi 130 000-t ki kell fizetnem... ez itt a probléma. Annyi pénzem van jelenleg, hogy kb pár hétig ne haljak éhen, esélytelen, hogy kifizessem hónap elején.

Beszéltem ez ügyben a tulajjal, hátha valami haladékot ad. Nem. Viszont felajánlotta, hogy fiatal csinos lány vagyok, egyéb módon is rendezhetem a lakbért.

Ti belemennétek? 40-s átlagos férfi, annyira nem szörnyű.

Igazából, más megoldás jelenleg nincs, ha nem akarok utcára kerülni.

23/L



2020. márc. 27. 15:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
nem kell belemenned és kirakni sem tud.ahhoz birósági határozat kell,a biróságok leálltak.kb semmit se tud veled most tenni.
2020. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Na, beszéltél a hülye fejével? Elküldted az anyjába?
2020. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%
Ne a mi farkunkkal verd a csalánt, kérdező. Ez a te egyéni szociális problémád, döntsd el te a kérdést. Ha van gyomrod hozzá, és ha bele tudsz nézni a tükörbe, csináld...
2020. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2020. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Megismerkedtem egy sráccal, szűz(27 éves nem gyerekeket rontok meg). Normális és nagyon rendes.

Én is segítek rajta ő is rajtam.

2020. ápr. 1. 11:17
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez így jó szerintem.
2020. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Akkor ő úgymond szexért cserébe fizeti az albérletet?


Végül is annál jobb szituáció, mint ha a lakás tulajdonosával kéne együtt lenned.


Szerinted akár kapcsolat is kialakulhat ezzel a sráccal?

2020. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!