Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgoztam, alkalmi bejelntéssel, napi kifizetéssel, aránylag jó bérért és szerttem is a helyet, eddig nem panszkodtam. 2 hete közölték, hogy mivel teljesen visszesett a forgalom, másnaptól már ne menjek. Azóta 0 Ft a bevételem. Nyilván gyorsan jelentkeztem mindenhová, ahova tudtam, de most mindenhonann elküldik az embereket sehol nincs felvétel. 2 napot sikerült egy kisboltba dolgoznom, de ott is alább hagyott a pánikvásárlás, oda se kellett mennem többet.

Viszont albérletben lakok, havi 130 000-t ki kell fizetnem... ez itt a probléma. Annyi pénzem van jelenleg, hogy kb pár hétig ne haljak éhen, esélytelen, hogy kifizessem hónap elején.

Beszéltem ez ügyben a tulajjal, hátha valami haladékot ad. Nem. Viszont felajánlotta, hogy fiatal csinos lány vagyok, egyéb módon is rendezhetem a lakbért.

Ti belemennétek? 40-s átlagos férfi, annyira nem szörnyű.

Igazából, más megoldás jelenleg nincs, ha nem akarok utcára kerülni.

23/L



2020. márc. 27. 15:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Munkanélkülieknek nem adnak hitelt, szóval bank sem játszik, nyilván ezeket én is végig gondoltam már.


Nem tudom, hogy van-e olyan iserősöm, aki befogadna, de nem is tudnák a lakásnyi bútort hová tenni.

Nincs felesége, se gyerek. Egyedül él.

2020. márc. 27. 16:39
 12/27 anonim ***** válasza:
52%
Ja, hát így én is kiadnám a lakásom ;)
2020. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nyilván nincs párom.

1. Akkor nem is gondolkoznék ilyenen.

2. Akkor remélhetőleg segítene ebben a helyzetben, ha nem onnantól nem lenne a párom.

2020. márc. 27. 16:46
 14/27 anonim ***** válasza:
53%

Most ha azt mondja valaki hogy bele menne akkor te is beleméssz??

Szerintem meg döntsd el hogy te hogy akarod, de itt biztos szex lesz a vége, vagy pedig kirak az utcára.

Inkább próbáld úgy látni a dolgot hogy mi a jó benne és minek lehet örülni.

2020. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
És mi jó benne? és minek lehet örülni?
2020. márc. 27. 16:52
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Adok egy jobb ötletet, ami szerintem abszolút kivitelezhető és nem kell megaláznod magad: beszéld meg vele és írjatok is róla papírt, hogy 1-2 havi kauciót lelaksz, ami kiköltözéskor értelszerűen nem jár majd vissza.
2020. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék nem mennék bele, de hozzám jöhetnél :)
2020. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a tulajt valahol. Nyilván rohadt aljas dolog, így visszaélni a helyzeteddel, én speciel inkább elengedném a lakbért egy 2-3 hónapra, felteszem van más bevétele is. De, ha egy magányos 40-es paliról van szó aki férfi szemmel látja a helyzetet akkor nagyjából így néz ki: neked van valamid ami neki kell, és neki van valamilyen ami neked kell.. lényegében bartereztek egyet. Adok-kapok. Gondolom úgy van vele, hogy nincs ebben semmi rossz, talán még örülsz is neki, hogy nem kell fizetendő, talán még titkon vágysz is rá.

A te részedet ami illeti én nőként soha nem adnám el magam így. Mindig van más megoldás. Testvér, nagyszülő, nagynéni, unokatesó, régi osztálytárs stb stb.? Olyan nincs, hogy nem tudod kinél meghúzni magad egy pár hónapra. Elég nehéz a mostani helyzet, nem nagyon keresnek sehol se ember, de nem lehetetlen elhelyezkedni, lásd közszféra. Önkormányzatokban, kormányhivatalokban változatlanul keresnek embereket.

2020. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg ki fogsz készülni. Gyakorlatilag prostituálódsz. Gépies leszel, rutinból fogsz szopni, dugni, és tűrni hogy az arcodra csorgassa a g**ijét eltorzult hörgő és fölényes arccal. És utána röhög magában hogy ennyire kihasználható vagy. Majd újra menned kell és újra.

Muszáj lesz innod vagy gyógyszerezned előtte nehogy kikészülj. Hiszen egyetlen porcikád sem kívánja.

Hidd el, baromi lélekölő ha olyannal kell lenni akivel nem akarsz. És szinte hallod a gondolatot a fejében hogy "Úgyis belemész mert a markomban vagy!"

Emiatt a vírus miatt kérhetsz haladékot. Vagy szólj az érdekében a helyi önkormányzatnál. Talán melót is kapsz.

2020. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz helyzetben vagy, de próbáld meg elkerülni a dolgot amit a férfi akar...


Az egyik válaszoló írta, hogy 1-2 havi kauciót lelaksz. Ez megoldható lehet?


A másik, hogy nagyon ingoványos ez a terep. Mi van, ha nem 2-3 alkalom lenne. Ha véletlenül teherbe esel...


Ha nem kapsz munkát, akkor akár több hónapig elengedné a lakbért ellenszolgáltatásért cserébe? Erről mondott valamit?


A másik pedig, hogy lelkileg milyen következmények lehetnek abból, ha olyannal kell együtt lenned, akivel egyéb esetben nem akarnál.


Maximum olyan esetben tudom ennek az undor nélküli megvalósulását elképzelni, ha kölcsönösen bejöttök egymásnak már régóta. Bár, mondjuk akkor lehet, hogy nem is ilyen módon ajánlaná fel a dolgot.


Kitartás!

2020. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!