Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves szűz fiú vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szűz fiú vagyok és most lett volna az első szex a 18 éves barátnőmmel de beleélveztem a gatyámba?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki volt hogy éppen csak hozzámért én meg teleélveztem a gatyámat. Mit gondolhat most rólam?
2020. márc. 28. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
vannak olyan kérdések, amire ha megkapnád a választ, hidd el, hogy nagyon fájna ...
2020. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ez elég gyakori jelenség.Nem kell szégyellni.Az én exem is többször a gatyába élvezett már smároláskor.
2020. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

😂 csórikám

Ha nagyon szerelmes lennék beléd akkor bóknak venném, ha kevésbé vagy egy kaland lennél akkor már tuti tudná az összes barátnőm és rajtad nevetnénk #legközelebbmaradjotthon. Sorry not sorry 🤷‍♀️

Most ezt csak azért írtam le mert kérdezted de egyébként nem akarlak bántani és hiába kellemetlen, ettől nem dől össze a világ.

2020. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Én is jártam így pasival.

Imádtam 😋

2020. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Szuz fiuval szemben ki tamaszt magas elvarasokat, mikor a csajok meg el se elveznek.

Ez termeszetes. Ha egyebkent nem szenvedsz korai magomlesben, akkor nemcsak ertheto, meg aranyos is.

2020. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez izgatna. Persze csak ha van második töltényed is ami tovább tart.
2020. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy kisfiúként reagálod le vagy Férfiként. Ha kisfiúként akkor szégyelled és emészted magad. Ha Férfiként akkor nevetsz rajta és azt mondod "látod ennyire kívánlak" elmész letusolni, majd visszatérsz az ágyba álló cerkával és kielégíted a partnered.
2020. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer jártam így egy sráccal, mondjuk ő nem volt szűz

Én sem, de elég tapasztalatlan voltam, először nem is értettem hogy mi van, csak mondta h nem fog menni a dolog meg ilyenek, én meg néztem hogy mivan?

Aztán elmesélte hogy hát ő elment én meg nem is tudtam hogy ilyen van, de azt mondta hogy azért volt mert nagyon kívánt meg ilyenek, így igazából jól esett vagy hát bóknak vettem vagy mi


Mondjuk miután csúnyán dobott utána elmeséltem egy két barátnőmnek és jót röhögtünk rajta

Mondjuk ez csúnya dolog volt tőlem, de megérdemelte

2020. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj ezzel, hidd el nagyon sok emberrel előfordul.


Ez azért van, mert még senki se csinálta neked és ez új számodra.


Aki itt nevet rajtad azokkal ne foglalkozz.


Igazából, ha ez megtörténik, megtörölgeted és utána folytathatják tovább. :) Legalább tovább fogod bírni, ha már előtte elmentél. ;)

2020. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
úgy hívnak hogy Jim Levenstein? :DD
2022. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!