Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, ha szeretem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha szeretem, mikor a pasik megbámulják a páromat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem , talán nem ez a normális részemről , ezzel szemben , ha őszinte akarok lenni magamhoz , akkor az az igazság , hogy igen is nagyon tetszik számomra , mikor sétálunk párommal az utcán , vagy előre küldöm s én távolabbról követem őt és azt látom , hogy a férfiak jó alaposan szemügyre veszik ! Van még rajtam kívül valaki , akit szintén izgat ha mások megbámulják a párját , vagy barátnőjét ?
2020. márc. 29. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hé 9-es! Én 6-oson háborodtam fel. A golyóstollat meg lopom, marhanagy duma :D
2020. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#10: hagyjuk, hosszú. 😅
2020. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek , aki megtisztelt válaszával ! Nos igen , nekem tetszik amikor jól megnézik a páromat ,, de az , hogy élvezzem , mi közben más kényezteti helyettem , hát az már szerintem azért más kategória , nem tudom , hogyan reagálnék rá , mert engem érzelmek kötnek a páromhoz , tehát vannak ere is lehetőségek szerintem bőven , meg van akiknél ez így is működik talán , mi még nem próbáltuk , fel sem vetődött bennünk az , hogy idegent is bevonjunk a szexuális életünkbe !
2020. márc. 29. 20:53
 14/17 anonim ***** válasza:
ez még mindig jobb mintha leakarnád verni a bámulókat,mondhatni ez az érettebb reagálás arra hogy a csajod mennyire vonzó nő,és ezt mások is így látják :D egy-két válasz különösen tetszett, főleg a spirituális megközelítés :D
2020. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor mutasd.
2020. márc. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mikeXxX ***** válasza:
Nekem volt régen exhibionista barátnőm és magát a figyelmet én is élveztem de ha valaki tovább ment volna akkor az halott ember lenne 😏! 40f
2020. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Értem kedves utolsó hozzászóló ! És szerintem ez a normál reakció az adott helyzetben , hogy a párok nem megszokásból vannak együtt és amúgy meg mindenki flörtöljön kedvére , hanem érzelmi szálak halmaza fűzi egymáshoz a párokat , tehát ösztönösen is , féltik egymást , vigyáznak egymásra !
2020. márc. 30. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!