Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor mi az igazság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi az igazság, általában az idősebb hölgyek vonzódnak a fiatal pasikhoz, vagy nem?

Figyelt kérdés
Pl. 20 éves pasinak mennyi esélye van egy 30+os, akár 40+os nőnél. Szeretnék alkalmi partnernek egy ilyen korú hölgyet, Tinderen próbálkozom, de vissza sem lájkolnak többnyire. Én ezt nem értem, eredetileg nem úgy van, hogy az idősebbeknek mindig jól esik, ha egy fiatalabb vonzónak tartja őket? Én el sem hiszem, hogy szívük szerint ezek a nők ne mennének el egy 20 éves palival. Most nem kell komoly kapcsolatra gondolni, bár az is szóba jöhetne felőlem. Meg úgy általánosságban, aki pl. fenn van Tinderen ilyen korú hölgy, az eleve ki lehet éhezve, nem igaz? Miért nem engedik, hogy legalább megpróbáljak velük beszélni, nem küldözgetnék a farkamról képeket, meg ilyesmi, nem vagyok idióta.

2020. márc. 31. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Hat dragam, 10-bol 9 20-on eves eretlen, ostoba (ertelmisegre, tudasilag is). Az irasod alapjan te pedig foleg az vagy. Foleg a "seggbe..." megnyilvanulasod. Vagy az normalis? Ha a no nemu rokonaidrol nyilatkozna valaki igy, akkor se neznel magadba? Lehetek en neked ven hidegen hagysz, es hal isten! Legalabb nem bamulnal az utcan tatott szajjal - megkimelnel ettol par idosebb not. Eloben ra sem nezek a korosztalyodbeli gyerekekre. Teszik a fejuket - kb. itt tartanak, meg ott, hogy a f.rkuk a mindenhato. A nok f.rok nelkul tobb orgazmust okoztak eletemben, mint barmelyik ferfi.
2020. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudsz rólam semmit, szóval tartsd meg inkább magadnak a hülye feminista szövegeidet.
2020. ápr. 7. 13:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok kamu incel füves válaszoló?
2020. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!