Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik az hogy egy nő csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy egy nő csak hüvelyi orgazmust tud elérni? A csikló izgatás kellemes de nem vezet orgazmushoz.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Van ilyen ..

De mondjuk én pont fordítva vagyok

Kellemes hüvelybe de az Istenért nem tudok elélvezni

2020. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Van.


Kezdetben azt hittem én is ilyen vagyok és olvastam cikkeket, ahol tényleg írnak olyanokat, hogy túl intenzív, már már fájdalom érzetet kelt a csiklóizgatás.


Azóta én megismertem magam, és rájöttem hogy kell magam izgassam, de biztos vagyok benne, hogy nem csak lelki és test nem ismerési oka van annak, ha valaki így nem tud elmenni.

2020. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Engem is csak őrületesen felizgat, de csak attól elmenni nem tudok. Vagy pedig nem vagyok elég türelmes. Mert egy idő után már akarom a behatolást. Vagy ha nem is a farkát páromnak, de legalább az ujját.
2020. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tuti van. En pont forditva vagyok sajnos.
2020. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!