Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy rendeznétek be egy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendeznétek be egy csak szexre szánt szobát?

Figyelt kérdés
Milyen színű lenne? Milyen bútorok lennének? Milyen szex játékokkal töltenétek meg?

2020. ápr. 2. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs mas lako, en erre pont a kamraban szeretnek dugni. Nem tunik spontannak.

Ne zold, ne kek legyen. Sotet. Nem muszaj pirosnak. Lehet fekete arannyal, barnaval is buja, vagy bordo, padlizsanlila, mandarinszin.

2020. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem Barbie babát mellőzni kellene.
2020. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy tatami, fehér karate ruha övvel (Gi). Itt mindenféle szerepjátékos lábfétises dolgot rendeznénk egy nővel.
2020. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szobám fekete ezüst lenne + padlizsan szin. Halvány fények. Elegáns lenne a berendezés, lusxus. játékokbol mindenből lenne, a szobához illő stílusban színben. Bőr cuccok, hálóing, szemmaszk, pálca ostor anal plug gésagolyók vibri kötelek láncok bilincsek stb Hatalmas franciaágy. Bőr kárpittal de a falba szereltetnék ilyen fém kampókat amikre ki lehet kötözni. Biztos hogy lenne egy hinta ami a plafonról lóg. kb ennyi jut eszembe hirtelen a témában:D
2020. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami sötét színű lenne. Fekete esetleg sötét kék. Lenne benne egy hatalmas francia ágy, meg egy kanapé. Szerintem még egy medencét is társítanék a szobához. Lenne egy szekrény csak különböző jelmezeknek, ruháknak. Lenne egy szekrény amiben plugok, dildók, maszturbátorok lennének. Bilincs, kötél, pálcák és hasonlók nem lennének, nem szeretem az ilyeneket.
2020. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!