Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is olyan tökéletes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is olyan tökéletes volt az első alkalom?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak olyanokot olvastam, hogy nagyon szerették egymást, mindkettőjüknek első volt, egyből el is élveztek.

De tényleg mindenkinek ilyen jó az első szex, vagy van, hogy nem ilyen meseszerű?

Nektek hogy történt?



2020. ápr. 3. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem N
2020. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
A fizikai része rossz volt, fájt meg bénáztunk. De a lelki része jó volt, igen, nagyon szerettük egymást. Mindent összevetve egy szép emlék. 16 évesek voltunk. L
2020. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nem tudom te milyen tini regényekben olvastad ezt, de a valóság messze áll tőle.
2020. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Magát a szexet nem is élveztem, úgy értem, hogy nem voltam úgy felizgulva, mert izgultam is, és inkább csak nagyon kíváncsi voltam, milyen lehet. Viszont őrülten szerelmes voltam a srácba, és az mindennél jobb volt, hogy vele lehetek, igazából nem is voltam rágörcsölve arra, hogy elélvezek-e (nem történt meg), nem is az volt a fontos, hanem, hogy végre együtt leszünk úgy is.
2020. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Na erre nem is gondoltam volna, utolsó.

Köszi a válaszokat! :)

2020. ápr. 3. 10:50
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
A "nagyon szerették egymást" rész stimmel. Amúgy azt se igazán tudtam eldönteni, benne vagyok-e már, vagy sem, elélvezésig nem is jutottam. De pár hét után már nagyon simán és élvezetekben gazdagon ment minden.
2020. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Az akkori párom is szűz volt, és eleve gondjaink voltak azzal, hogy neki kemény maradjon, mire betette volna mindig lelankadt, annyira izgult, aztán amikor végre sikerült koncentrálnia hogy kemény maradjon, annyira csak magára koncentrált, hogy hirtelen betolta legalább a felét nekem, ami így baromira fájt nekem... Ezután nem is nagyon szexeltünk....

2020. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 jdfGabrella ***** válasza:
41%
Én utálom a szexet.
2020. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Inkább közepes...
2020. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem fordított az arány: többnyire maximum gyenge közepes és néha esetleg talán összejön valami orgazmusféleség is :D


Nálunk mindkettőnknek első alkalom volt, és hát elsőre az se ment könnyen, hogy gumiban is felálljon, inkább volt gyenge próbálkozás. A másodiknál átestem a ló túloldalára és sikerült pár másodperc alatt elmennem, szóval kb a harmadik alkalomból kezdett szexre hasonlítani amit művelünk.


Ha az egyik fél már tapasztalt és tudja irányítani a másikat és figyel is rá, akkor esetleg lehet az első is élvezetes, de hogy két szűz ember első nekifutásra fergeteges lepedőpartit rendezzen azt kb kizártnak tartom. Szvsz inkább érzelmileg meg kapcsolati mérföldkőként jelentős a dolog.


27f

2020. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!