Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érzel/ gondolsz arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel/ gondolsz arról, hogy nem élvez el a szerelmed?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen akármit csinálok.
2020. ápr. 4. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyémsem élvez el.
2020. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém szokott, de mikor nem sikerül vegigcsinálnom neki, akkor nagyon csalódott leszek :(
2020. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezem mit csináljak másképpen, hogy csináljam úgy hogy neki jobb legyen. Nyugtatom, hogy nem kell görcsösen hajtani az orgazmust. Az orgazmus olyan mint pillangó a réten, ha kergeted elillan, ha csak hagyod repkedni akkor a közeledben lévő virágra szállhat.


Persze, kis csalódottság lehet az emberben, hogy nem tudja a párját kielégíteni, de az sem jó ha ezzel az "agyára mész". Ne feszítsd, ne görcsöljetek rá, csak élvezzétek a szexet :)

2020. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vannak nők akikről tudjuk képtelenek az orgazmisra, szörnyű érzést kelt, hogy nem tudjuk őket a csúcsra juttatni, feleségem szerint én vagyok az első akivel van orgazmusa, nem tudom igaz e,ha igen valószínűleg velem tanulta meg, mostmar mással is képes lenne rá.
2020. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Nőként tudom, ha egy nő nem élvez el ott a pasi rosszul csinál valamit.

5 férvial voltam eddig közülük egyetlen egy tudott elvinni persze tudom, hogy mit rontottak el a többiek de látom a pasik többsége szintén elrontja.

2020. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem nyitod ki a szád hogy hogyan csinálja?! Mostani csajom is több orgazmusra képes, az utóbbiak szintén. Már bánom hogy annyi időt fecséreltem a béna pitsákra!
2020. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs orgazmusom. Mostani páromat nagyon zavarja, mondta hogy úgy érzi kevés nekem. Azt mondja próbálkozni fog ameddig nem sikerül. De teljesen felstresszel engem ezzel h ezeket mondja. Annyira bánt hogy tudom szex közben is csalódott meg úgy érzi hogy na ő megint nem elég jó meg mikor sikerül már nekem... kb hibásnak érzem magam. Pedig eddig soha nem zavart hisz tudom én ilyen vagyok, nem vagyok képes hüvelyi orgazmusra és kész. Sose feszültem be ezen, senki nem is tett megjegyzést erre mikor szóba került. Mostani párom meg annyira rossz érzéseket kelt bennem. Tudomnem direkt csinálja de sokazor mondja hogy zavarja meg nagyon kimutatja. Már sokszor a szexhez sincs kedvem mert tudom megint csak ezt érezném rajta hogy nagyon akarja én meg emiatt kb kudarcot érzek hogy az én hibám az egész:/
2020. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!