Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Milyen a szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Milyen a szerelmed (ha kicsit vagy nagyon furcsa, miért)? A párod ad biztonsági érzetet? Nem érzed azt, hogy "túl gyenge"? Többi lent L

Figyelt kérdés

Azon kívűl, hogy számodra különleges, átlag emberektől eltérően is az a személyiségével, gondolkodásával?


Milyen nalatok a harmonikus kapcsolat, ha esetleg sajátosan csináltok valamit...


Milyen a párod személyisége?


Megadja úgymond a biztonság érzetet, hogyha arra kerülne sor, meg tudna védeni anélkül, hogy csak magának csinált kàrt mert semmire nem ment?



Több mint egy évtizeden át ahogy tudtam, úgy utáltam anyámat amiért óvodás koromban kiment az életemből. Nem olyan régen megváltozott ez, de azóta sok év telt el. Mivel apám nevelt fel, aki céltudatos, erős és védelmező, ellenben anyámmal aki alig üti meg a 150-et a nagasságával és már 4 évesen erősebb voltam nála (súlyemelés a boltban amikor nem bírta el a kosarat, erre magánakciòztam), mondhatni egy erősebbre sikerült ölelésnél féltem, hogy eltöröm... Máig így van, viszont lélekben erősnek gondolom.


Valamiért mikor a leszbikus kapcsolat eszembe jut, anyám is (nem szerelem vagy vonzódás miatt), a "törékenysége".


Szerintem biszex vagyok, de amikor arra gondolok, hogy lánnyal/nővel együtt, nincs gondom "úgy", viszont az mondhatni távol lök az egésztől, hogy eszembe jut a biztonság, védelem, erő, vagyis a "törékenység". Talán mert amellett, hogy az anyám amilyen, mély nyomot hagyott bennem a hiánya?



2018. aug. 7. 01:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként sosem volt párom, se fiú se lány. Utálom, de az biztos, hogy aszexuális nem vagyok, a gond az, hogy fogalmam nincs melyik csapatot erősítem, avagy gyengítem

... -.-"

2018. aug. 7. 01:42
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
te vmi nagyon művészlélek lehetsz annyira túltolod a rébuszokat h alig értem miről beszélsz.. tehát mit is szeretnél pontosan, egyszerűen megtudni?
2018. aug. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Én sem igazán értem, hogy mire szeretnél kilyukadni, de akkor menjünk sorba:

Milyen a párom személyisége? Kedves, aranyos, jólelkű, tehát az én ellentétem. Komolyan meg tud lepni néha, hogy mennyi jóság és szeretet van benne az emberek felé. Egyébként olyan igazi kis művészlélek. Még oldalakat tudnék írni, de nem tudom, mire vagy kíváncsi pontosan.

“Megadja úgymond a biztonság érzetet, hogyha arra kerülne sor, meg tudna védeni anélkül, hogy csak magának csinált kàrt mert semmire nem ment?”

Ennek a kérdésnek a második felét nem értem. Nekem nincs szükségem “biztonságérzetre” én nem ezt keresem egy kapcsolatban. Ha bármi van, nyilván ott vagyunk egymásnak, ez nyilvánvaló, de nem igazán a biztonságot keresem. Én jobban szeretem a biztonságot adni, mint kapni, bár ez így leírva nem túl értelmes.

A többire reagálva pedig a szülők valóban tudnak nyomot hagyni a gyerek későbbi magánéletén. Azt mondjuk nem nagyon hiszem, hogy az nyomta rád a bélyegét, hogy nem bírta el a kosarat... Kicsit túlbonyolítod a dolgot.

Azt írtad nem volt még semmilyen kapcsolatod, tehát nem tudod, hogy pontosan mit is szeretnél. Majd ha már megtapasztaltál dolgokat, egyszerűbb lesz rájönni, hogy kiben mit keresel. Addig ne rágódj ezen. (?)

2018. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az én párom különleges személyiség.


Nem a mai felszínes butaságok motiválják.


Erkölcsös,céltudatos, igazságos,hűséges.


Nekem a biztonságérzetet a bensőséges,stabil, őszinte szerelmünk adja, nem a fizikai adottságai vagy a markáns személyiségjegyei, én egy kedves,finom,törékeny nő mellett is biztonságban tudom érezni magam,ha érzelmi biztonságot ad.

2018. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Minek kérdezel, ha aztán lepontozol egy teljesen értelmes, építő jellegű választ? Jesus....
2018. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!