Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek lenni egy bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek lenni egy bizonyos kor felett már gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves fiú vagyok és még szűz, átlagos vagyok és átlagos érdeklődési köreim vannak, csak valamiért úgy adta az élet a lapokat, hogy nem találtam magamnak olyan lányt akivel össze tudtam volna jönni. Az elmúlt évben mikor betöltöttem a 22ik életévemet, akkor gondolkodtam el hogy mi lehet a gond. Így 21 éves koromig annyira nem is éreztem hátránynak ezt mert úgy voltam vele hogy, csináltam a dolgaimat, tettem a céljaimért és vannak dolgok amiket már el is értem stb. Csak fura hogy sem középiskolában, sem egyetemi éveim alatt nem találtam senkit, akit megfelelőnek találtam volna. Vagy lehet nem velem van a gond, hanem a világgal? Ki hogy gondolja ezt?


A normális válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 4. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Úgy gondolom nem kor függvénye ez a dolog, nem vagyunk egyformák és legalább nem égsz ki idő előtt. Nekem a szűz lányok illetve olyanok akik kevés parterrel voltak együtt értékesek

2020. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem gáz. Senkinek semmi köze hozzá. Aki gáznak gondolja, annak a legkevésbé.
2020. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is azvagyok 20 évesen, nemnézek ki rosszul, több kalandom lehetett volna már
2020. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is így érzem hogy nem az. De viszont nagyon vágyom erre. Beszari nem vagyok, randiztam már olyan lánnyal akit csak úgy leszólítottam. Csak elég ritkán van kiszemeltem mert valamiért a legtöbb lány nem tetszik nekem. Hiába hogy szép valaki ha a személyisége taszít.
2020. ápr. 4. 22:59
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Közel járok a tizenkilenchez, mégis szűz vagyok, ráadásul lány. Nem csókolóztam, nem voltam szerelmes, nem randiztam, nem pettingeltem és nem szexeltem. És nem vagyok aszex, se frigid, se halvérű. Szimplán megvan a saját elképzelésem, hogy majd az egyelőre nemlétező szerelmemmel, párkapcsolatban szeretném fiziológiás szükségleteim ezen részét kielégíteni. Avagy kevésbé szakszerűbben írva: szétszedni az ágyat, míg azt egy csavar is tartja.


Nem érzem gáznak. Ha életem végéig szűz maradnék, akkor se érezném. Oké, ha megmarad a libidóm, nem valószínű, hogy megélem az időskort, mert előbb tébolyulok meg, de mindegy.


Ismerve a családi szerencsét, főleg szerelemben, szerintem már azelőtt elüldöztem életem szerelmét, hogy bárhonnan tudott rólam, a létezésemről. 😅

2020. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem gáz (annyira).

De ha az írásodból indulok ki.

"megfelelőnek" Hogy is van ez?

Ez tükrözi hogy túl magasra tetted a lécet! Engedd lejjebb az orrod! Vagy is ne hord fenn annyira!

Vedd észre az "egyszerű" átlagos lányokat.Ne a nagy pályán akarj "csapatkapitányt" játszani. Mert amint a mellékelt ábra mutatja. Te oda "kevés" vagy.

Játsz kicsiben,és talán észre fog venni egy lány!

2020. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
25 felett már az... előtte nem igen mert a világi átlag is olyan 20-22 körül van!
2020. ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Latens homo vagy, az a bajod
2020. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz, mindenkinek máskor jön el a nagy pillanat.
2020. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 he84 ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2020. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!