Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek lenni egy bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek lenni egy bizonyos kor felett már gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves fiú vagyok és még szűz, átlagos vagyok és átlagos érdeklődési köreim vannak, csak valamiért úgy adta az élet a lapokat, hogy nem találtam magamnak olyan lányt akivel össze tudtam volna jönni. Az elmúlt évben mikor betöltöttem a 22ik életévemet, akkor gondolkodtam el hogy mi lehet a gond. Így 21 éves koromig annyira nem is éreztem hátránynak ezt mert úgy voltam vele hogy, csináltam a dolgaimat, tettem a céljaimért és vannak dolgok amiket már el is értem stb. Csak fura hogy sem középiskolában, sem egyetemi éveim alatt nem találtam senkit, akit megfelelőnek találtam volna. Vagy lehet nem velem van a gond, hanem a világgal? Ki hogy gondolja ezt?


A normális válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 4. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

20 vagyok, eléggé kezd lenni egy idő után azért... Attól a gondolattól meg még rosszabbul érzem magam, hogy a kortársaim (=régi osztálytársak, évfolyamtársak, iskolatársak, mostani szaktársak) általában legkésőbb 17-18 éves korukig elvesztik.


Több osztálytársam már 14 éves korában is átesett ezen...

Én meg itt nem kellek senkinek, akár fejen is állhatok, de értéktelen vagyok.

20F

2020. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
Gáz, legalábbis én 30+-osan annak élem meg.
2020. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
És ki mondja meg mi a gáz? Szerintem nem az. Ha olyan fiúval ismerkednék meg aki mondjuk még ilyen idősen is szűz, akkor lehet elgondolkodnék, hogy azért van, mert valami nem oké vele. De ha jól megismerem és nem erről van szó, akkor nem zavarna.
2020. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem gáz! Nekem 28 évesen vette el egy 48 éves nő. Nagyon jó volt vele mellé még az hogy nagyon feszes és fiatalos teste volt.
2020. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

Én is szűz vagyok még. Nem érzem gáznak, de már odaadnám valakinek 😃.

22f

2020. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Én 25 évesen vagyok az, volt több kapcsolatom is, de nem éreztem azt hogy többet akarok tőlük, főleg mivel kétszínű és becstelen lányokat fogtam ki. Igaz volt már petting vagy telefonszex, előfordult már videochat is, de én is odaadnám már valakinek, bár fenntartásokkal :D

Akkor inkább még maradok így. :)

2020. máj. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz, nem kor fuggo. Előfordul, hogy nem találod meg az alkalmas partnert a szuzesseged elvesztéséhez. Nem kell siettetni ezt a dolgot, majd eljön az ideje ennek is 😉

Én 21 évesen vesztettem el, ekkor jött az igazi számomra. Előtte meg a tanulmanyaimra koncentráltam.

Sokkal becaulendobb az, aki kivárja az igazit és nem fekszik össze minden csajjal.

2020. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!