Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti nem tartjátok igazságtalann...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zetsu99 kérdése:

Ti nem tartjátok igazságtalannak, hogy egy nő akkor szexelhet, amikor akar, minden következmény nélkül, és nekik kisebb az igényük a szexre, férfiak tömkelege pedig szenved?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

#9-es: "Ez nem nőgyűlölet, hanem realitás."


Miféle realitás?

Nézd, én nem vagyok femináci, szerintem mindkét (+- a gendermozgalmasok) nemnek megvan ugyanannyi előnye és hátránya is.

De rengeteg csávó max 5 próbálkozás után feladja, és a nőket egy az egybe hülyéknek és 3,14csáknak nyilvánítja. Csak mert neki nem jött össze.

És ha mutatok egy példát, hogy nézd már, ott egy nagyon szép és okos csaj azzal az amúgy bűnronda csávóval, akkor egyből megkapom, hogy a csávó biztos gazdag, és a nő ezért van vele... mintha ilyen törvényszerű lenne, hogy a férfiak nem tudnak megfogni a személyiségükkel és a férfiak nem tetszhetnek különösen egy személynek.


Az én párom 5 évig volt szingli, mindenki elutasította, mert azt mondták csúnya. Az ismerős körömbe is sokan ezt hangoztatták. De tökre lesz@rnám azt is, ha azt mondják a pénzéért vagyok vele (nem mintha sokkal többet keresne mint a minimálbér). MERT SZERETEM. ÉS MERT OLYAN AMILYEN. És mert nekem ő szép, és vonzó. Függetlenül mások véleményétől, vagy a férfiideáltól. Egyéni értékrenddel rendelkezünk... engem például a bodybuilder férfiak nyomasztanak, pedig mennyien vágynak reájuk.

Amikor megkérdeztem, hogy hogy nem fordult 5 év alatt prostizásra, azt mondta neki a szex az csak dugás lenne barátnő nélkül. De ő partnert keres, akivel meg tudja osztani az életét. Nem jelenti, hogy nem jó a szexuális életünk. Csak szimplán mi PÁROK vagyunk, nem dugópartnerek. Amióta ezen az oldalon időzök és azt látom, hogy sok férfi ösztönlény módjára csak búgni akar mint a nyulak, csak egyre inkább megbecsülöm, hogy normális partnert találtam.

2020. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Egy nő sem akkor szexel amikor akar, inkább úgy mondanám, hogy ha egy nőben már megvan a vagy, könnyebb rávenni a férfiakat. Nem mondhatni, hogy következmény nélkül, nemkívánt terhesség akármikor becsúszhat, na meg persze a menstruáció sem egy kellemes dolog.

És nem, nekem nem kisebb az igényem a szexre, sőt.

2020. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Én is szenvedek nyugodjál meg. Semmire se megyek vele, hogy viszonylag könnyen találnék, ha mást nem, egyéjszakás kalandot, ha egyszer nem élvezem vele, mert olyanba vagyok szerelmes, aki házas és akivel nem lehet emiatt semmi. Próbáltam szexelni mással, még csak be se nedvesedek basszus. Annyi erővel répát is tömögethetek magamba, megspórolok magamnak egy csomó időt és energiát. Csak már a masztival se megyek semmire, mert nem tud kielégíteni már semmi. Te fogod magadnak és kivered, én meg itt vagyok a felrobbanás határán és nincs segítség. Remélem megvígasztal, hogy az öngyilkosság gondolatáig is eljutottam.
2020. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
A 7es pont azt irta amit en akartam. A noknek ugyanannyi igenyuk van a szexre de nem baszunk fuvel faval. Sot elarulom parom sokkal kevesebb szexet igenyelmimt en es en szemvedek. Na akkor most ez hogy is van?.. Az hogy te eletkeptelen vagy es nem birsz felszedni valakit szexre az egyedul a te problemad. Mas normalis pasik bezzeg barmikor tudnak szexpartnert keresni ezt elhiheted. Aki szenved az szimplan lusta igenytelen vagy szerencsetlen. Aki akar az tud. Aki nem akar az ne nyavajogjon... ti nem is ferfiak vagytok csak valami pincsikutya pabtorlok. Az igazi ferfiak nem sirnak itt hogy nem tudnak dugni:D
2020. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

#11 Nagy tévedésben vagy, ez egyszerűen nem igaz, illetve durva általánosítás, hogy csak "ösztönlények" vagyunk. Ilyenek is vannak, de nők között is. Ha te majd meghalsz szomjan, akkor utána nem esik jól az ivás? Remélhetőleg érthető a hasonlat!


Ennek az ösztön dolognak az az oka alapvetően, hogy fennmaradjon az emberiség. A férfiakban ez gondolom erősebben működik, és mégis pont ők jutnak nehezebben szexhez. Ez is azt bizonyítja, hogy a kérdezőnek igaza van.


#13 Hogyhogy nem megy az önkielégítés sem? Miért nem tudod használni a fantáziádat? Sok férfi meg még sajnos addig sem jut el, hogy kifejezze egy nőnek, hogy tetszik neki. Ne mondd már, hogy ilyen kiéhezett állapotban annyi vágy sincsen benned, hogy beinduljon a fantáziád, és legalább magadnak örömet tudjál szerezni. Hát nem véletlenül van az a mondás, hogy nem értjük a nőket!


#14 Minősíthetetlen a stílusod, látszik, hogy fogalmad sincsen erről a helyzetről. És még ti mondjátok, hogy nőgyűlölők vagyunk! Nem veszed észre magad, ezt az ocsmány, nőkhöz cseppet sem méltó stílust?!

Akikről írtál, hogy bármikor szexhez juthatnak, az csak egy kis része a férfiaknak. Sokaknak pedig nincsen szerencséjük.


Neked gondolom minden ujjadra 10 férfi jut, emiatt ilyen bicskanyitogató a stílusod! Ez így elég hiteltelen, nem gondolod? Beszélsz itt a magas hercegnői hintóból, olyan ez, mintha egy politikus kimenne az utcára a villanegyedében, és csodálkozva mondaná, hogy "Ugyan már, hol van itt szegénység?".


Akkor lesz hiteles bármiféle kritika az ilyen férfiakkal szemben, hogyha az illető is ebben a helyzetben van! Csak éppen az ilyen emberek megértik ezt, és nem fogják a saját sorstársaikat bírálni.

2020. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Az egész élet "igazságtalan". Csak zajlik, minden ember más más esélyekkel születik, majd a körülményei miatt is nehezebb / könnyebb lesz neki elérni a boldogságot. Szerintem nincs ebben semmi különös. Mármint persze, szomorú, de ilyen az élet.


AZ pedig nem igaz, hogy következmények nélkül.

2020. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Én eddig mindig megb.sztam akit akartam. Te valamit k. szarul csinálhatsz! Most is zsibbad a f.om a sok szextől.
2020. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

15-ös: Oké, valamit félreolvastál, mert nem általánosítottam, hogy minden férfi ösztönlény, hanem azt mondtam, hogy a nők és a NORMÁLIS pasik nem azok. Ezt a 7-es válaszomba írtam, lehet átugrott felette a szemed, lehet meg se próbáltad érteni.

És persze, vannak nők is ilyenek. De képzeld, az elnyomó férfi társadalom rájuk használta először a nimfomániás jelzőt, nem pedig a férfiakra. Nem találod ezt érdekesnek?

A példád a vízivással pedig nem állja meg a helyét. Ha még csak a kissé elavult Maslow piramist is nézzük (nem tudom gazdaságot tanultál-e, ott kerül elő a neve), az ivás lét-, fizikológiai szükséglet. Míg a szex a harmadik szinten van, a szeretet kategóriában. A víz szükséges hogy EGY egyed életben maradjon. Míg a szexet ha nem kapja meg egy hajléktalan attól még tovább él.


A példád miszerint evolúciós oka van a szexnek valóban megállja a helyét DE mivel továbbfejlődtünk nem hivatkozhatunk ősi ösztönökre mindig. Értsd: már nem majom vagy, hogy életet akarj továbbadni, hanem EMBER. Ha mindenképp igaznak akarjuk vélni a emberiség fenntartásának ezen elméletét, miszerint a férfiak az igazi hősök, mert mindig dugnának és életet teremtenek, akkor kérlek ne használj többet óvszert, és ha akad csaj, akkor beszéld le a fogamzásgátlóról.


13-as: fogadd megértésem. És nagyon büszke vagyok rád, hogy így, anonimon is fel merted ezt vállalni.


Jobb lenne ha kedves 44%-os te is inkább megértenéd őt. Egy nőnek kevesebbszer sikerül az önkielégítés mint a férfiaknak. Itt nem a fantáziáról van szó. Ami pedig azt illeti, hogy néhány férfi odáig se jut el, hogy kifejezze tetszését egy nőnek: nem épp az életképtelen férfiakról prédikálok itten már reggel óta?

Neked se lesz barátnőd amíg ilyen sztereotípiákkal állsz a nőkhöz, mint a női logika kifürkészhetetlensége.


A 14-es stílusát milyen jogon kritizálod? Mi az hogy nem méltó egy nőhöz? Nem a 19. századba élünk, amikor ha egy kisasszony káromkodott, akkor egyből pletyka kelt lábra és az egész nemesi társaság tudta, hogy a fiatal kis Jutka neveletlen és többet bálba nem lesz bemutatva. Egyébként most eldönthetnéd, hogy a nők a szemedben kisangyalok, akik csak szép dolgokat csinálnak és sose káromkodnak, vagy pedig hülye 3,14csák, akik nem akarnak fűvel-fával heverészni.


A nő találás pedig nem szerencsén múlik. Aki tud, az tud. A "csajozás" is tanulható, ajánlom a Sikerre Hangolva csatornát. Neki köszönhetően sok fiúnak lett barátnője. Nem szerencsés aki szexhez jut, vagy tud szeretni vagy pedig karizmatikus - ami pedig tanulható. De a szeretet fontosabb, hisz mindenkinek arra van szüksége.

Nem ismerem a 14-est, de felháborító, hogy a "Neked gondolom minden ujjadra 10 férfi jut" kijelentéseddel konkrétan leribizlizted. Ezt pedig nem engedhetem... nem ismered őt, milyen jogon akasztassz rá ilyen jelzőt? Még hogy hercegnői hintóból beszél... egyszerűen csak nem sikertelen emberekkel veszi magát körbe, akik odáig nem jutnak, hogy leszólítsanak egy lányt. Te is ha más társaságot keresel, mint az az 5 gyári munkás akivel minden 2. nap Moe's kocsmájában vagy hidd el erőt kapsz és sikeresebb leszel. Ez a vonzás törvényébe van.


A kritikám pedig hiteles. Nem magas lóról beszélek, nem a felső tízezerről, hanem ÁTLAG emberekről, akik tesznek azért amit el akarnak érni, és nem fulladnak bele az önsajnálatba és a depresszióba.


Én annyit mondok még, hogy ha csajozási tipp kell írj rám, ha el akarod hagyni ezt a csapnivaló és nőket elijesztő stílusod írj rám, és ha meg akarod osztani nőgyűlöleted egyéb darabjait, melyet realitásnak vélsz, írj rám. Segíthetek csajozni, segíthetek jobban megérteni az ellenkező nemet. Csak arra kérlek ne akarj felszedni, ne a farkadról küldj képet és próbálj megérteni, megérteni az én szemszögemet nőként, mert én is igyekszem megérteni a tiédet.

2020. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

#18 Hát nem sok sikerrel értettél meg, sőt semennyi sikerrel!

De szerintem te egy feminista vagy, tehát reménytelen eset az ilyenekkel vitázni, most már látom.

Valótlanságot képzelsz, nem tudsz rugalmasan gondolkozni, elvonatkoztatni. Én az ilyen nők nézeteitől vagyok felháborodva.

Viszont nem is tudom már, hogy hogyan fogalmazzam meg, hogy nem vagyok nőgyűlölő!


A 14-esről nem azt feltételeztem, hogy prostituált, hanem úgy értettem, hogy neki ha nem lenne párja, akkor is lenne egy csomó jelentkező, tehát semmilyen erőfeszítésébe nem kerülne férfihoz jutnia. A stílusa pedig csapnivaló.


És emiatt írtam, hogy hiteltelenek vagytok, mert olyan dolgokról írtok véleményt, amiket ti nem éltek át! A politikushasonlatot is erre értettem.

Ha neked olyan könnyű dolog megszólítani idegeneket, akkor megkérdezem, hogy hány férfit szólítottál meg eddig? Azt nem tudom elfogadni, hogy egyet sem, mert ez a férfiak dolga. Illetve akkor fogadom el, hogyha nem bírálod azokat a férfiakat, akikben nincsen bátorság ehhez. Ha eddig nem tudtad volna, az emberek nem egyformák.


A vízhasonlatot nem úgy értettem, hogy a szex hiányától meghal az ember, mert ez is szükséges feltétele az életnek. De akkor is fontos része, és bizonyára sajnos vannak olyanok, akik ennek a hiánya miatt öngyilkosságot követtek el.


Én megértem, hogy a nőknél máshogyan van a nemi izgalom, de ez a hozzászóló, azt hiszem a 13-as, akkor sincsen rosszabb helyzetben nálam. Ő már legalább volt férfival, úgy gondolom.


Nem utolsósorban pedig nem iszok alkoholt, tehát nem járok kocsmába sem, ez is egy téves gondolat volt.

2020. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!