Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem sokára ki szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára ki szeretnénk próbálni az anális szexet. Mire számítsunk, milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap felvetettem a páromnak azt az ötletet, hogy próbáljuk ki az anális szexet.

Mindkét fél részére ez milyen érzés? Nagyon fáj? Mihez lehet hasonlítani az érzést?

A szexshoppokban kapható ballonos anál mosókkal jól ki lehet tisztítani a területet?

24L



2020. ápr. 5. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom imádta velem az anált, bár nekem nagyon kicsi a farkam így fájdalmat se igazán okoztam vele neki. Lehet emiatt kedvelte.
2020. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:

Ballon: Igen, én épp most készülök így, hogy majd jó alaposan megdildózzam magamat egy Real Rapture 10-zel utána.

40FHET

2020. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen leírom azt, hogy én mit és hogyan élvezek és csinálok, persze ez nem biztos, hogy nálad is működni fog. Emberek vagyunk, nem vagyunk egyformák, és neked is meg kell találnod a saját technikádat.


Legelőször én azt javasolnám, hogy ne egyből a szerelmed farkát vegyétek elő anális játék gyanánt. Véleményem szerint az a fontos, hogy az első alkalom kellemes, pozitív élmény legyen, hogy meghozza a vágyat a folytatáshoz. Éppen ezért én egy ujjnál tovább semmiképp sem mennék.


Első alkalommal valószínűleg furcsa lesz, de ha a szerelmed közben izgatja a puncidat, élvezni fogod. Arra figyelj, hogy próbálj meg ellazulni, és semmiképp se szoríts rá a fenekedre akkor, amikor a szerelmed bedugja az ujját. Ha rászorítasz behatolás közben, az fájni fog. Akkor is fáj, ha rögtön valami vastaggal (például a farokkal) hatol be, anélkül, hogy ellazított volna például az ujjával.


És nem tudom elégszer hangsúlyozni a síkosító fontosságát.


Beöntést illetően. bár lehet kapni a gyógyszertárban tartályos beöntőszettet és körtét, de számomra nem váltak be. Nagyon kevés folyadékot tudok magamba juttatni velük, a tartályos ráadásul lassú és körülményes is. Ezekről van szó:

[link]

[link]

A körtésnek látom ott egy előnyét, ha különféle folyadékokat, például olajat, tejet stb. akarsz kipróbálni.


Ami számomra bevált, az ez a kis zuhanycsőre szerelhető beöntőfej:

[link]

Nem ilyen drága, Ebay-en 2000 Ft szokott lenni ingyen postával. Viszont, mivel ez nyomás alatt lévő vízzel működik, nagyon könnyen veszélyessé tud válni. Ha használod, nagyon gyenge vízsugarat engedj, és a víznyomást ne állítsd addig, amíg benned van.


És hogy hogyan csinálom én a beöntést:

- Ha aznap tudom, hogy a fenekemet fogom izgatni, számomra sokat segít, ha előtte száraz ételeket eszem. Rostos ételek esetében nehéznek bizonyult teljesen kitisztítanom magam. Valószínűleg ezt csak én hiszem így, hiszen pont a rostos ételek az egészségesebbek általában, de én úgy vettem észre magamon, hogy ez sokat segít.

- Elmegyek a WC-re és elvégzem a nagydolgom. Én ilyenkor már nem szoktam WC papírral megtörölni magam, inkább majd a vízzel megmosom.

- Felszerelem a zuhanyra a beöntőfejet, majd beállítok nagyon gyenge, langyos vizet. Nem kell hozzá síkosító, hogy magamba csúsztassam, nagyon vékony, könnyedén bemegy.

- Én mély beöntést szoktam csinálni, ami azt jelenti, hogy addig engedem magamba a vizet, amíg azt nem kezdem érezni, hogy feszülök. De amint érzem, azonnal kihúzom magamból a beöntőt. Általában szoktam várni egy kicsit, ha érzem, hogy "felbugyog" bennem a víz, szoktam még hozzá engedni, szintén addig, amíg nem feszül. Nyilván az, hogy mennyi vizet tudsz magadba engedni, nagyban függ attól, hogy milyen pózban csinálod. Én guggolva szoktam, mivel a kádban kevés a hely, de háton sokkal jobb eredményt érhetnék el.

- Nem rohanok azonnal a WC-re kiengedni magamból. Inkább terítek az ágyra egy PVC lepedőt (szexshopban 6000 Ft) és kényelmesen hátamra fekszek. Így a víz el tud oszlani, nem fogok feszülni, és így nyugodtan tudok várni kb. 5 percet, hogy fellazítsa bennem az anyagot.

- Majd kiengedem a WC-n.

- És ezt még jó néhány alkalommal megismétlem, hogy teljesen tiszta legyek.

- Itt jön egy kis trükk, miután azt hiszem, hogy már tiszta víz jön belőlem, várok egy órát, és ezalatt az idő alatt inkább ülök vagy állok. Nem jön ki az összes víz azonnal, ez a hátránya a mély beöntésnek.

- Majd még egyszer, utoljára megismétlem, de ezúttal már csak nagyon kevés vizet engedek magamba, hogy a végbél utolsó szakasza tiszta legyen. Ilyenkor síkosított ujjal be szoktam nyúlni, hogy minden bent maradt víz kijöjjön.


Szóval mindez számomra meglehetősen körülményes, sok időt elvisz, de nagyon könnyednek érzem magam utána. Kíváncsi vagyok, mások hogy csinálják, szívesen olvasnék róla.

2020. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én így csináltam a nőimnek, mutasd meg ezt a pasidnak.


Beöntéssel kezdeni. Addig, amíg tiszta víz nem jön kifele.

Először csak simogasd, puszild a nyílást, körülötte. Alaposan síkosítózd be egyetlen ujjadat. Masszírozd vele gyengéden a nyílást, közben nyalj is oda. Szépen lassan csúsztasd be a síkosítós ujjadat és ne csinálj vele semmit, csak tartsd bent. Figyeld a nő reakcióját. Ha tetszik neki, megszokta, hogy van bent valami, kezdd el ki-be húzogatni lassan. Utána mehet finoman a másik ujjad is mellé, de azt is síkosítsd be. Figyeld, hogy reagál 2 ujjra, ha ujjazod, de előtte itt is legyél mozdulatlan. Ha tetszik neki 2 ujjal, akkor mehet a pénisz. Először csak a makkoddal simogad a nyílást, kend be síkosítóval a farkadat. Szépen lassan csúsztasd be a makkot, de tovább ne menj. Mozogj kicsit, finomakat, hogy csak a makk menjen ki-be. Ha tetszik neki, lassan kicsit mindig told beljebb. Közben simogasd a popsit, derekát, hátát érzékien. A belső záróizmot kell túlhaladni, ez lehet kicsit kellemetlen neki, ha igen, húzd ki teljesen és próbáld újra, lassan. Ha elsőre nem sikerül, pár ilyen próba után becsúszik. Végül eljutsz egészen, tövig. Lassan, finoman mozogj, dugd. Figyeld a reakcióját. Ha tetszik neki, mehet egyre gyorsabban, de fokozatosan, és tekergesd a csípődet is...közben ingerelheted a csiklójat, masszí3rozhatod a puncit, lehajolhatsz tarkó, lapocka, hát csókra. Szeresd a nőt közben, hogy érezze a törődést, ne csak farokkal. 32F

2020. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. WOW, köszönöm szépen a hosszú, kielégítő választ, nagyon hasznos volt :)

4. Neked is köszönöm!

2020. ápr. 9. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Mesélj, milyen volt az első élmény? :)
2020. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem csináltuk. A kijárási korlátozás végéig nem tudunk találkozni :(
2020. ápr. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!