Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel nincs semmi baj? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel nincs semmi baj? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiatal lányt most 19 éves lesz. Nagyon csinos. Egy igazi szexmániás kiscsaj. Már egy ideje beszélünk és el akar jönni egy-két napra hozzám. Azt mondja h mindig annyira felizgatom h már érezni akar magában. Én 30éves vagyok. Ti belemennétek egy ilyen egy alkamas szexbe? Félek h többet is kezd majd érezni irántam. Illetve hogy azért hiába már nagykorú, azért még nem felnőtt nő.

2020. ápr. 6. 09:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Gyakran jártam össze -szexeltem is ,19-21évesen idősebb (30-35)pasikkal,hol hosszabb hol rövidebb ideig,de nem lett belőle senkinek baja.(mondjuk én soha sem voltam az aszerelmes tipus)
2020. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Gondolkodás nelkűl egy ilyen fiatal csajjal!

40+f

2020. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Lacc80 ***** válasza:
100%

Teljesen felnőtt.

Ha akarja miért ne.

Lehet majd neki jobb lesz, mint neked. 😃

2020. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ hogy ő milyen. Ha egy buta liba akkor nem. Ha jól lerendezed akkor sose tudod levakarni az ilyet, csak nyomul, zaklat. Volt benne részem. Amikor sikerült levakarni akkor nagy megkönnyebbülés volt.

Komoly kapcsolat úgyse lehet, az időt me kár vesztegetni rà.

2020. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

Egy 19 éves szexőrült lány dugni akar veled, jaj de "rossz" neked :) Most dicsekedni akarsz?


Ha tetszik neked akkor naná. Legyél viszont korrekt és előre közöld a határvonalakat, érzelmileg ne használd ki. Szerezz sok-sok gumit és hajrá és örülj neki hogy mázlid van :)

2020. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
Sovány komment de átvállalom ha nem csúnya
2020. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De most komolyan, miért kérdezed meg, és miért nem dugtad még meg? Felnőtt nő már ő is, megmondta egy az egyben mit akar, ő is tetszik neked. Akkor???
2020. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha független vagy, és a lánynak is megmondod, hogy csak egy alkalmat akarsz tőle, akkor menjél bele. De ha van önuralmad, akkor ne menjél bele, mert ilyen lány, aki így felajánlkozik, az úgysem alkalmas arra, hogy komoly kapcsolatot alakítsál ki vele.
2020. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te most panaszkodsz, vagy dicsekszel?
2020. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!