Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális pasik nem léteznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasik nem léteznek már manapság? Tényleg baromi sokat várok el tőlük?

Figyelt kérdés
Lábfétises, női ruhába öltöző, szubmisszív hajlamúak rengetegen közölük, engem ezek taszítanak nagyon. Aki meg nem ilyen, azon egy gramm izom nincs, konditermet utoljára képen látott, a férfiasság csírája nincs meg benne vagy szimplán 185 cm alatti kis minimókus. Mindig azt írjátok, hogy a nőknek könnyű pasit találni, valóban próbálkoznak sokan, de azok is milyenek...Csak hogy lássátok a kérdést másik oldalról és ne dőljetek be a sztereotípiáknak. Ja és 26-35 közöttiekről beszélek.
2020. ápr. 6. 13:23
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
86%
No és te mit tudsz felmutatni azért, hogy egy ilyen "normális pasi" téged válasszon?
2020. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomás, olvasott, tájékozott, művelt férfi vagyok. Ráadásul nincs káros szenvedélyem sem, viszont emellett sportolok heti rendszerességgel. Ám lábfétisem, illetve BDSM, latex fétisem van. Szóval megszívtad. 😅 Mindenkinek van defektje, csak van, aki jól rejti, nem mutatja. Viszont, ha megismered...belőlem sem nézné ki senki, hogy nagyon tudok szeretkezni. Ártatlan fejem van. 😄 F
2020. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Jé, tényleg beleillek :D Mazochista vagyok, 28 éves. Ettől függetlenül ez nem kötelező, tehát el tudom engedni a dolgot...
2020. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

26-35?

Akkor nem is írok..

2020. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, csak már nem a Te korosztályod.
2020. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Igen, sem a kiskiúk, sem apám korabeliek nem vonzanak. Nem várok el semmi olyasmit, amit fordított helyzetben én ne teljesítenék a magasság kivételével.
2020. ápr. 6. 13:30
 7/54 A kérdező kommentje:
*kisfiúk
2020. ápr. 6. 13:31
 8/54 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen igazad van, kedves kérdező. L.
2020. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, ezek szerint nem csak én gondolom így.
2020. ápr. 6. 13:40
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Rólad is sokat elmond, hogy csak a külső tulajdonságokról beszélsz.
2020. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!