Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális pasik nem léteznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasik nem léteznek már manapság? Tényleg baromi sokat várok el tőlük?

Figyelt kérdés
Lábfétises, női ruhába öltöző, szubmisszív hajlamúak rengetegen közölük, engem ezek taszítanak nagyon. Aki meg nem ilyen, azon egy gramm izom nincs, konditermet utoljára képen látott, a férfiasság csírája nincs meg benne vagy szimplán 185 cm alatti kis minimókus. Mindig azt írjátok, hogy a nőknek könnyű pasit találni, valóban próbálkoznak sokan, de azok is milyenek...Csak hogy lássátok a kérdést másik oldalról és ne dőljetek be a sztereotípiáknak. Ja és 26-35 közöttiekről beszélek.
2020. ápr. 6. 13:23
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen pasi. Ettől a válastzal most előrébb lettél? Ha eddig nem találtál ilyet, valószínűleg annak oka volt mégpedig benned keresendő és még valószínű hogy ezután sem fogsz találni amíg azon azokon nem változtatsz.
2020. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
* választók
2020. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
*választól - nem megy ez most nekem :)
2020. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
Hm... a konditermet leszámítva stimmel, anno próbáltam, csak amiatt, hogy olyanokat felszedjek mint te, de nem az én világom volt, aztán rájöttem, hogy abból a pénzból amennyit arra költöttem simán vehetek magmnak jó nőt, szóval... érted :D
2020. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

LEGO-fétisem van. Azzal még átmegyek?


"Azt észrevehettétek, hogy nem írtam hajszínt, szemszínt, jövedelmi viszonyt, lakást, autót és még megannyi dolgot, amik lehet másnak fontosak, nekem nem."


Azt észre. És azt is, hogy a magasizmos tengelyen mozgott az egész leírás, személyiségjegyek megfogalmazása nélkül.

Én annó ennél sokkal szélesebb spektrumra tértem ki a vágyaim leírásában - külsőben is, de nem ez vitte el az egész tartalmat. Mit ad Isten, részben ezen keresztül is egymásra találtunk a menyasszonyommal. Ha volna itt esetleg olyan pasi, mint megfogalmazod kérdésnek álcázott társkereső hirdetésként, ha van esze, nem kezd veled, mert a húson túl nem érdeklődsz a férfi iránt.

Kivéve, ha neki is csak a jóganacis kondisegg kell egy nőből. Akkor jól összeilletek.


27/F. 183 cm. 87 kg. Hogy paramétereket is kapj.

A lábszag, a női ruhába öltözés, és a BDSM pedig hidegrázást okoz nálam.

2020. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
A belső tulajdonságokat illetően sokkal több elvárásom van. A teljesség igénye nélkül ezek jutottak hirtelen eszembe: képes legyen elvégezni önállóan bármilyen házimunkát, ambiciózusság jellemezze, legyenek jövőbeli tervei, optimista szemléletű legyen, találja meg mindenben a pozitívumot, kommunikáciot tartsa alapvető fontosságúnak, igényes legyen önmagára, hűséges legyen, ne a közösségi oldalakon kívánja bizonyítani a szerelmét irántam, hű legyen hozzám, ne legyenek függőségei, tudjon kettőnkről gondolkodni, ne legyen önző, tartsa be az ígéreteit, képes legyen önreflexióra, kompromisszumkész legyen, intelligens legyen (főként érzelmi intelligencia terén különösen) és humora is legyen.
2020. ápr. 8. 14:34
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul kedves kérdező de azzal szemben akivel együtt szeretnék élni nem "elvárásaim" vannak. Azért vagyok vele mert vele szeretnék lenni, nem azért mert egy általam készített elvárás lista minden egyes pontjánál pipát rakok. Nyilván én is csak olyan emberrel vagyok együtt akivel jól érzem magam és hasonló értékrenddel rendelkezik, de ez a listázás csak még felszínesebbnek tűntet fel téged mint amilyennek eddig mutattad magad.
2020. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy pipálgatom az egyes tulajdonságok meglétét egy pasinál. Arra utaltam, hogy nekem ezek a belső értékek fontosak, hogy legyenek meg az illetőben, nem azért, mert én azt elvárom, hanem tőlem függetlenül legyen ezekre igénye.
2020. ápr. 8. 17:13
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
És ha valamelyik hiányzik ezen tulajdonságok közül akkor már nem is normális pasi? Vagy van egy hibahatár ami még belefér?
2020. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm a megerősítést, ezek szerint nem csak én gondolom így."


Dehogyis, egy csomó felszínes csaj van még a világon.😃



"Azt észrevehettétek, hogy nem írtam hajszínt, szemszínt, jövedelmi viszonyt, lakást, autót és még megannyi dolgot, amik lehet másnak fontosak, nekem nem."


Azt hittem csak kifelejtetted.😄


Ja, és 25/L.

2020. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!