Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális pasik nem léteznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasik nem léteznek már manapság? Tényleg baromi sokat várok el tőlük?

Figyelt kérdés
Lábfétises, női ruhába öltöző, szubmisszív hajlamúak rengetegen közölük, engem ezek taszítanak nagyon. Aki meg nem ilyen, azon egy gramm izom nincs, konditermet utoljára képen látott, a férfiasság csírája nincs meg benne vagy szimplán 185 cm alatti kis minimókus. Mindig azt írjátok, hogy a nőknek könnyű pasit találni, valóban próbálkoznak sokan, de azok is milyenek...Csak hogy lássátok a kérdést másik oldalról és ne dőljetek be a sztereotípiáknak. Ja és 26-35 közöttiekről beszélek.
2020. ápr. 6. 13:23
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is kiestem, 36 éves vagyok, sajnos 185 cm alatti kismókus vagyok (176 cm), nem is tudom, hogy miért nem nőttem nagyobbra, biztos az én hibám, konditermet is utoljára 23-24 évesen láttam, néha-néha be is mentem. Egyedül a 185cm alatti magasságom bosszant, legalábbis a kérdésből azt lehet "kiolvasni", hogy erről a hiányosságról az ember tehet.
2020. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy emiatt ásd el magad, tisztában vagyok vele, hogy javarészt a genetikán múlik a magasság. Biztosan van olyan lány, akinek jó vagy így is, mi nem egymást keressük, ennyi.
2020. ápr. 6. 15:44
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Nős 40-es ne írjon ugye?
2020. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem egymást keressük, olyannyira, hogy én senkit nem keresek, csak muszáj voltam válaszolni erre a kérdésre.
2020. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Ne, szerintem evidencia, hogy egyedülálló férfit keresek, ezt nem gondoltam, hogy külön ki kell hangsúlyozzam.
2020. ápr. 6. 15:53
 36/54 anonim ***** válasza:
Ne keress senkit, akkor nem ér csalódás, ha nem találsz neked megfelelőt! :) Ilyen egyszerűen ellehet intézni néhány dolgot az életben.
2020. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy nem vagyok aszexuális, vágyom kapcsolatra.
2020. ápr. 6. 16:06
 38/54 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ne aggódj nekem még több elvárásom van:D (igaz azok nagyrészt már inkább belső tulajdonságokra vonatkoznak, amit még nehezebb teljesíteni mint a külsővel kapcsolatos igényeket) ne érezd magad rosszul ezek miatt. Azt gondolom nem szabad beérni olyannal aki kevés, azzal nem leszel boldog igazán soha
2020. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam ilyet írni, de a kérdező nagyon normális, kedves lány, az itteni osztásokat egyáltalán nem érdemli meg. Beszélgettem vele elég hosszasan mindenféléről, kiderült a munkahelyünk miatt közvetve ismerjük egymást, egy bizonyos eseményen mindketten ott voltunk.
2020. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Másképp kellett volna megfogalmaznia a kérdést, akkor fele ennyi oltást nem kapott volna. .
2020. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!