Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? Mitevo legyek?

Figyelt kérdés

Van egy 23 eves csajszi akivel nehany hete ismerkedunk, talalkozgatunk. Egyhullamhosszon vagyunk, minden stimmel, aztan elerkeztunk multheten az agy jelenetig.

Csok, osszebujas, simogatas, majd szep ovatosan a vetkozes.

Majd itt ert a hidegzuhany.

Kiabranditoan salatas a puncija. Ahogy meglattam, a nagy lang kialudt bennem. Sajnos nekem nagyon visszataszito az ilyen mertekben salatas nemiszerv.


Kivagtam magam a helyzetbol akkor, viszont mint kapcsolat kettonk kozott mar ugy all, hogy mindjart egyutt vagyunk.

Viszont ha ujra szexre kerulne a sor, csodot mondanek



2020. ápr. 6. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Mennyire salis? Tudsz netről képet mutatni?
2020. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Nyomorék vagy, kisfiam.
2020. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Pattintsd le.
2020. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Fura vagy. Ha tényleg jól érzed magad vele és minden stimmel akkor ezen a ponton már nyalnád elvezésig nem pedig kritizálnád.

Tuti megvan az összhang ?

2020. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Célozgatsz rá, hogy mi a vélemenye az intim plasztikáról vagy szemkötőben vagy szex közben.
2020. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy kiábrándítóan salátás. Minden punk szép, csak mind másképp. Én szeretnék már nyelvközelből 😋 egy ilyennel találkozni.
2020. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, "punci"
2020. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok, van tobb opciom mindig, gondolok itt a nokre. Igenis szamit, hogy milyen bukszaba teszem bele a fillert. Izlesek es pofonok, nincs bajom a salatassal, viszont az kiabrandito, hogy lapozgatnom kell benne, olyan szinten az. Visszataszitonak talalom, viszont a lany egy tunemeny es gyonyoru. Nem szeretnem megbantani, megoldast keresek.

Ha levetkozik es meglatom azt, hogy a combjat verdesi a nagy nyelv, hat, koszi nem

2020. ápr. 6. 15:11
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
#5 vagyok, szerintem én vagyok az egyetlen aki konkrét megoldást irt erre neked, ami nem az, hogy szakíts vele. Egyébiránt beszélgettél vele erről, ő hogy viszonyul a saját puncijához, őt is zavarja? Ha igen és tényleg olyan durva a helyzet, akkor kétségtelenül a műtét a legkézenfekvőbb megoldás.
2020. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Szakíts vele, ha nem tetszik később sem fog tetszeni. Én megműtettem a kisajkam de ez a saját döntésem volt. Eszedbe ne jusson celozgatni rá hogy mutesse meg mert egy életre önbizalom hiányos lesz.
2020. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!