Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki ismer olyan ruhaboltot,...

Valaki ismer olyan ruhaboltot, ahol kifejezetten extra méretű ruhákat lehet kapni? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Elég szegény családban nőttem fel, sőt még most is abban vagyok. Sokba kerül sajnos az iskola nekem is, valamint a két egyetemista testvéremnek is. Stb.


A helyzet a következő. Drága édesanyám minden fityingjét ránk költi. Jelenleg háztartásbeli, így nem gyakran jár kulturális programokra, stb. Így érthető okok miatt (elhízás stb)... A ruhatára kissé elavult. A testvéreimmel azon gondolkodtunk, hogy beszerzünk édesanyámnak egy új ruhatárat. Beleértve a fehérneműket, felső és alsó ruházat stb. A méreteit és az ízlését viszonylag azért ismerjük, de erről neki nem akarunk szólni, hogy meglepetés lehessen, mivel elég ritkán vásárol magának. Sőt, igazándiból nagyon ritkán.


Mindent összevetve azt szeretném megkérdezni, hogy van-e itt valaki olyan, aki ismer olyan ruhaüzletet, ahol extra méretű holmikat lehet kapni? Édesanyám 163cm és 110kg. Illetve be lehet menni úgy egy ruhaboltba, hogy az eladó kezébe adok egy papírt a cm-ben mért méretekkel, hogy erre a testre keresnék ruhákat?


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2014. jún. 3. 23:11
 1/3 anonim válasza:

Szia! Caremo, Ulla Popken, C&A. Sajnos egyik sem olcsó, különösen az első kettő nem. Egyébként szerintem a legjobb nagy méretű ruhákat a jó minőségű turkálókból lehet beszerezni, csak türelem kell hozzá. Vagy az angol Ebay-ről.


Szerintem vigyél magaddal a vásárláshoz egy pólót és nadrágot tőle, ha megoldható, az a legegyszerűbb.

2014. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
C&A-ben van külön extra méretű rész, szerintem ott találtok ekkorát. Az Ulla Popkenben nagyon szép holmik vannak, de rettenetesen drága. Talán a Kikben is lehet találni nagyobb pólókat (nadrágban nem vagyok biztos), az olcsó is. Amit az első írt, hogy visztek valamit mintának az nagyon jó ötlet.
2014. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! A mintadarab-vitel eszembe se jutott eddig:D
2014. jún. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!