Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosan mennyibe kerül egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan mennyibe kerül egy lány hosszútávra?

Figyelt kérdés

Erre kialakított oldalakon, mint a Puncs a határ a csillagos ég, milliárdos nagypapikkal nem szeretnék és nem is tudok versenyezni.


Prostituáltak tarifájából kiszorozni szintén annyira pontos, mint mikor kiszámolja Mari néni, hogy a duguláselhárító többet keres havonta, mint Matolcsy mert nyócóraszorhúsznap.


Tehát olyan esetekre gondolok, ahol lányok nem akarják, hogy behálózza őket az alvilág és inkább egy állandó emberrel lennének, aki normális is velük és lakhatást is biztosít nekik.


2020. ápr. 8. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy óra 20ezer ft
2020. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan piac árait próbálod megállapítani, amelyik piac nem létezik. Ha egy lány kitartott akar lenni, akkor nyilván a nagyokra fog hajtani, ergo a milliomosokkal kell versenyezned. Olyan nincs, aki kitartott akar lenni, de beéri a zsebpénzeddel.


Neked maradna a kölcsönös tiszteleten alapuló rendes kapcsolat, de mivel a lányokra csak mint bérelhető tárgyakra tudsz gondolni (ahhoz viszont túl csóró vagy), így részedről a tisztelet mint opció kiesik.

2020. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tekintettel arra, hogy állítólag nem egy lány végzi itthon is tepsiben (vagy ez csak feminista politikai propaganda lenne?), meg rengetegen kerülnek utcára intézetből, onnan meg stricik, arabok meg mindenféle alvilági figurák markaiba.


De ha nem megyünk el a szélsőséges esetekig, állítólag olyan is van szép számmal, akik bántalmazó apa, bántalmazó szülők gyermekeként 18 évesen hiába jogilag nagykorú, nem tud lépni. Élettapasztalat hiányában nekik sincs túl fényes jövőjük a húspiacon, ha e módon szeretnének kitörni.


Szóval nem a puncsos "szponzort keresek, mert menő instalány akarok lenni, de apu csak gyári melós anyu meg bolti eladó" típusú körből szeretnék vadászni.


A kölcsönös tiszteletről meg ne papolj nekem, pontosan azért keresek ilyen kapcsolatot, mert tisztelem a nőket, emiatt nincs barátnőm. És erről a szokásomról nem tudok leszokni, még most is az van bennem, ahogy ez a kérdés is mutatja, hogy ha már egy magamfajta emberrel fekszik le, akit nőnemű lény nem tud kívánni, csak prostituáltak, akiket meg én nem kívánok, akkor legalább adjak neki valamit cserébe, egy új, normálisabb élet lehetőségét.


És ne azt érezzem, hogy az átlag csaj elvan az átlag pasi mellett, amíg nem talál jobbat és mindketten megpróbálunk úgy tenni, mintha ez lenne az igazi párkapcsolat. Tisztában vagyok az értékeimmel, hogy bármikor lehetne nálam jobbat találni pénzben és külsőben is, nem áltatom magam álomvilággal, utána meg döbbenek meg, ha felébredek az álomvilágból.

2020. ápr. 9. 01:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik az igényei.Én sokba kerülök magamnak.Mindig elköltöm a majdnem az összes fizetésem
2020. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked nagyon elmentek otthonról. Nem tudom mit jelent nálad a nők tisztelete, de nem ez az.
2020. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!