Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is nehéz párt találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Erdkes hogy igényes jóképű férfi (jómagam) és mások is nem tudnak párt találni ismerettség nélkül...

Sokan vagyunk így ?

23F



2020. ápr. 9. 13:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

Én is nehezen találok nőként és nem azért mert csúnya vagyok, sőt..

Nyilván vannak jelentkezők, dehát vannak elvárásaim és nem jó akárki.

2020. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, másnak is nehéz aki csak önsajnáltatja magát, meg gyerekként picsog - tökmindegy hogy néz ki. Ha éppen nem egy rocksztár vagy akkor a sültgalamb nem repül magatól senki szájába. Bizony neked kell kezdeményezni, próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni amíg nem sikerül.

Exet emlegettél... vele hogy sikerült? Na látod, ugyanaz a recept ami akkor volt :) Az exed meg felejtsd el, ne a múltban élj.

2020. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es

Ez így van. Nekünk sem jó bármilyen nő, nekünk is vannak elvárásaink.

Én is válogatós vagyok :D

Nekem számít a külső is meg a belső is. Például frissen mázolt rohadt alma nem kell :D

2020. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Ez teljesen rendben van. Örülök hogy van aki így gondolkodik és nem éri be akárkivel csak hogy végre legyen valaki.
2020. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kevés normális lány van

20/f

2020. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a külső számít hanem a belső értékek is fontosak. Legalábbis én meg nézem magamnak a pasit de döntő tényező nem csak a külső hanem milyen ember is valójában.
2020. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!