Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami nagyon szépen megfogalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon szépen megfogalmazott bókot tudnátok javasolni, olyat, amivel a barátnőm melleit megdicsérhetem?

Figyelt kérdés
A kedvesem imádja a saját melleit, nagyon büszke rájuk, persze jogosan, mert csodálatosan szépek. Nem nagyok, hanem inkább csak közepesek, de annyira kerekek, mintha körzővel lettek volna megrajzolva, és szép gömbölyűek, teltek is. Hogyan dicsérjem meg ezeket a szépségeket?

2020. ápr. 12. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Ej de csecse csecsek
2020. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Sokba került?
2020. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Te bolond, ezek 100% natural cicik. A természet adta őket. A barátnőmön minden természetes. Sose festette a haját, nem is fogja soha, nem szeret sminkelni, nem is szokott, és a mellei is eredetiek.
2020. ápr. 13. 00:28
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Oké, oké, ne húzd fel magad.

Reméljük így is marad 20 év múlva, 3 gyerek után is.

2020. ápr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ki az a bolond, aki három gyereket akar ma ebben az országban? Ki az a bolond, aki egyáltalán gyereket akar?
2020. ápr. 13. 00:46
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
"Jó a csöcsöd kő kóla?"
2020. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Uhh de szép dudák!!! Dudálnék velük! Megnyomkodhatom őket?
2020. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Lacc80 ***** válasza:
100%

Bármelyik normális ember akar gyereket. Ez a természetes, még ebben az országban is.

Nem kell annyira félteni a gyerekeket, mi is felnőttunk.

Ha valaki nem akkar, ő dolga.

Miért lenne valaki bolond, aki gyereket vállal?

2020. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondtam a barátnőmnek, hogy arról álmodoztam 14 évesen, hogy ilyen mellekkel lehet egyszer dolgom, mint az övé. Mondj valami ilyesmit. Hogy tinikorodban ilyenekről álmodoztál, ilyenekre verted, stb. Vagy sose gondoltad volna, hogy neked egyszer ilyen mellű barátnőd lesz.


Szerintem ez beválhat, az én barátnőm még el is érzékenyült tőle.

2020. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!