Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jelenthet problémát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelenthet problémát, ha a férfi jóval kevésbé kívánja a szexet, mint a nő?

Figyelt kérdés

Szóval én 27 férfi, párom 23 nő. Egy éve lakunk együtt (és négy éve jöttünk össze) . Igazából sohasem voltam az a tesztoszteronbomba qrógép, de mostanában még inkább visszaesett a libidóm. 5-7 naponta nekem bőven elég egy aktus. Barátnőm viszont kb. minden nap kívánná, én meg már egyre rosszabbul érzem magam emiatt. Elég depresszív érzés, ha az ember nem tud eleget teljesíteni, meg csalódást okoz a nőnek...

Azt még persze hozzáteszem, hogy az évek alatt én szerintem vonzóbb pasas lettem külsőre, ő viszont inkább hanyatlani kezdett (elhízás). Meg hát na... A többszázadik aktus után már nyilván nem olyan kívánatos valaki, mint az elsőnél.


Szóval ilyenkor mi a jó megoldás? Írassak fel valami pirulát, hátha az megdobná a libidóm? Vagy iktassak be egy másik nőt titokban, hátha az újdonság ereje adna egy löketet?


Én nem akarom felrúgni a kapcsolatomat, mert kialakult már az életünk, de azért ez így nem lesz jó hosszútávon...



#libidó #hiány eltérő igények
2019. nov. 14. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez már a harmadik ilyen kérdés az elmúlt két napban... Nem volt elég?
2019. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Változtathatsz a diétádon és több energiabomba ételeket egyél, mozogj többet, barátnőddel együtt, próbáljátok ki új dolgokat ágyban, azon kívül, stb.
2019. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
De örültem az első bekezdésnek, aztán jött a megcsalás gondolata...
2019. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted csak a megszokás, az izgalom hiányzik, találjatok ki közösen valamit. Mondjuk hetente-havonta egyszer randizzatok újra valaki másnak adva ki magatokat. Vagy legyen valami pár napos külön program néha, ami után van esélye a másiknak hiányozni. Járjatok el együtt reggelente futni vagy úszni - az jó lesz az ő elhízására neked meg több energiád lesz (mindkettőhöz idő kell, amíg hozzászoktok és hat). Szexben is kipróbálhattok valami újat és nem kell hozzá még valaki, elég mondjuk egy másik helyszín vagy megbeszélitek, hogy mindenki hoz valami meglepetést. Menjetek el valami különórára, mondjuk tánc vagy karate, vagy valami inspiráló, mint egy koncert vagy kalandpark vagy wellness. A lényeg valami olyasmi, hogy a napi rutinon túl már akár napokkal előre tudjatok készülni agyban az egymással való közös élményekre ugyanúgy, mint amikor még a kapcsolat elején voltatok. Ha meg nincs saját kreativitás és közös hajlandóság a változtatásra, menjetek el pár-/szexuálterápiára, biztos jó ötleteket kaptok.
2019. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos ez elég nagy problémát okozott. Az ő részéről egyáltalán nem volt szex, én viszont már nagyon szerettem volna, mert így is későnek éreztem az első alkalmat ennyi idősen, hát fél év múlva letettem a kapcsolatról, onnantól kezdve már hiába próbálkozott bármivel. Csináljatok több izgalmas, romantikus dolgot együtt, hátha attól jobban megjön a kedved.
2019. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy iktassak be egy másik nőt titokban, hátha az újdonság ereje adna egy löketet?"


:) Inkább fordítva. Egy új pasit a barátnődnek.

2019. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
50%

Szia én 20/L vagyok, és a párommal is ez a helyzet. Én szinte minden nap kívánom, vagy legalább is minden másnap, míg ő be éri a 6 napi vagy 7napi 1-gyel. Kicsit frusztráló tud lenni, de ha nem igyekezel az még frusztrálóbb. Próbáld ki hogy legalább 2 naponta meg leped egy orális kényeztetéssel, vagy a kezeddel játsz el vele, vagy próbáld meg valamilyen segédeszközzel kicsit feldobni a szexet. Csak ne ess át a ló túl oldalára. Ha hét közben igyexel valahogy a kedvében járni (és nem a szexre gondolok) akkor nem fog neki annyira hiányozni, és értékelni fogja hogy próbálkozol. Vagy hozd fel a közös masztit, hátha segít ha látjátok hogy magatoknak csináljátok, lehet annyira zavarni fog ahogy látod hogy magának okoz örömet, hogy egyből megkívánod és át veszed az irányítást tőle. Jó dolog lehet a szex társas is, vagy vetkőzös játékok. Próbáld kicsit fel korbácsolni a kedélyeket( főleg a sajátod.)


Szerintem kevés olyan férfi van, aki ha pl. Szájjal kezdi izgatni a nőt, nem izgul fel rá. Legalább is ,nálunk 10/8 alkalommal sikerül. Aztán lehet szex lesz a vége mert nem bírsz majd magaddal.


Remélem tudtam segíteni.

2019. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Annyira édes amikor megy a magyarázkodás. Alapból egy jó nőt reggeltől estig dugna az ember. Ha a nő nem néz ki jól, akkor már nem annyira. Ki mondta azt, hogy a párokat minden esetben szexuális vonzalom jellemzi? Mennyi olyan kapcsolat van, ahol amolyan próba-szerencse alapon zajlik az egész, esetleg kapcsolatfüggőségből vannak együtt?


Én pl. marhára nem tudnék hozzáérni egy testes, kövér nőhöz. Mi történne ekkor? Elkezdene panaszkodni, hogy nekem nem kell a szex, meg nincs libidóm. Bőven lenne libidó, csak nem rá. Nem egyszer hallottam már férfiak szájából, hogy szinte kényszernek érzik az otthoni szexet, mert baromira nem tetszik nekik a párjuk, pl. mert felszedett 20kg felesleget. Persze emellett meg ott van a jó és kívánatos szex iránti vágyuk.


A szexuális problémák 99%-ban azért vannak, mert vagy testileg, vagy lelkileg nem vonz már a másik.

2019. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Egy no igenyenek se tudsz megfelelni erre beiktatnal egy masodikat?🤣

Es amint azt is megszokod? Johet a 3.?

Reg ereztem ekkora szanalmat.

2019. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát gáz igen,vizsgáltasd meg magad! Igy nem érzi nőnek magát melletted. Jobb ha külön mentek es neki akad olyan aki csodalja imadja,neked meg olyan nő aki ritkan akarja Vagy akire jobban ragerjedsz. Igy csak egymás idejét raboljatok.

Igazabol meg fog ez a nő csalni téged,mert megunja.

2019. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!