Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszokott dolog az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokott dolog az hogy a szülés miatt közel három honapja nem volt szex és a feleségem még csak meg sem említi hogy hiányzik neki?

Figyelt kérdés
Nálunk mondjuk nem csoda mert már két év után alig kívánt volt hogy 2-3 hét útán is visszautasított volna de mondta neki menjen francba,így lett szex,de másoknál hogy van,hogy bírják ki a szexmentességet,mindekinek nehezen megy általában ugye?még orálisan is csak egyszer elégített ki ezen időszak alatt,pedig én mindig kielégitettem úgy is ha éppen előbb mentem el mint ő,de ő nem foglakozik ilyenekkel,mondjuk nem is szeret a szájával kényeztetni

2020. ápr. 16. 07:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Terhesen is kívántam a szexet, mivel nem volt semmi gond, a 7. hónapig intenzíven szexeltünk. Utána már óvatosabbnak kellett lenni, bár én kívántam volna nagyon. Szülés után viszont nulla lett a libidóm. Nagyon fáradt voltam és biztosan a hormonok is. Császáros voltam, tehát alul nem nyúltak hozzám, ennek ellenére nem kívántam. Ha a szexre gondoltam, mindig a belőlem kizúduló magzatvíz mennyisége és állaga jutott eszembe, elfogott az undor. Szép élmény volt a gyerekem születése, de nagyon komoly, onnan kezdve kézzelfoghatóvá vált számomra, hogy a szex nem játék, elveszett a szex önmagáért való játékossága. Évekbe telt, mire újra kívánni tudtam. Ha ez vígasztal, utána viszont átváltottam nimfománba.
2020. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
Haveromnak az első gyereke születése után 7 évet kellett várnia az első szexel. Azt már nem a feleségével ejtette meg.
2020. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sajnallak. Ne legyen buntudatod felrelepni.
2020. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem az a típus vagyok sok hölggyel negcsalhattam volna olyanok is érdeklődtek irántam akik azelőtt észre sem vettek de képtelen voltam rá illetve a megcsalást sose bocsátaná meg ha megtennén azt mondja
2020. ápr. 16. 15:53
 15/21 A kérdező kommentje:
Volt hogy meglátta hogy két csajjal pezsgőztem féltékeny is lett de mégsem kívánt utánna jobban
2020. ápr. 16. 20:35
 16/21 anonim ***** válasza:

Attól h 2 csajjal pezsizel és féltékeny lesz nem fog mégjobban kívánni..

És a horoszkópnak semmi közé ahhoz h hány szexet igényel a másik..

Ha azt írná hogy csak gyermek nemzés céljából létesít aktust. Akkor csak akkor dugnátok ha gyereket akartok ?

2020. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Legyél vele megértőbb. Mennyire veszed ki a részed a gyerek körüli teendőkből? Az a férfi, aki nem csak távolról figyeli a gyerekét, hasonlóan nem szokta kívánni a szexet az első időszakban, egyrészt mert náluk is vannak ilyenkor hormonális változások, másrészt mert annyira fáradtak ők is. Ezt láttam a férjemen, eszébe se jutott a szex miatt nyavalyogni. Ha most nem kapd össze magad, akkor amikor a feleséged étvágya visszatér, akkor már nem te leszel az étvágya tárgya, ebben biztos lehetsz.
2020. ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nagyon kiveszem a részem mindenből én már.

Tinikorom óta vasalok,főzök,mosok,takarítók,és lehet elváltam volna tőle de közbe jött a gyerek,semmi értelmét se láttam hogy vele maradjak,főleg hogy szexért is sokszor könyörögni kellett de még nem.is az volt a legnagyobb gond,hanem az hogy van egy olyan tulajdonsága amit utálok és sehogy se sikerült kinevelni belőle,otthon nemnagyon nevelték úgy jött.hozzám feleségül hogy se főzni se takarítani,ruhát hajtogatni nem tudott,nem nekem kellene nevelni felnőtt fejjel nehéz is rajta változtatni,szülőknek kellett.volna rendes nőt,embert faragni belőlük de nem tették,persze szeretem de ha van pár olyan dolga ami miatt idegileg kikészül az ember akkor nem sok mindent lehet tenni,jobb akkor külön!!

2020. ápr. 17. 08:18
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

# 17

Nem csak a szülés óta nincs szexétvágya a feleségnek, már előtte sem volt, így nem érdemes rá várni, hogy majd hátha lesz, nem lesz, vannak ilyen nők és gondolom férfiak is, ezt valahogy máshogy kell megoldani.

2020. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen két évig mint a nyulak,de azóta heti egy jólesetben az elég kevés sztem,nekem heti kettő alkalom kell hogy kielégüljek,neki meg heti egy elég azt mondja
2020. ápr. 17. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!