Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a férjem már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a férjem már nem akar velem szeretkezni?

Figyelt kérdés
Miután gyerekünk lett 3 évig nem kívántam a szexet. Az első évben szinte nulla volt a szexuális kontaktus az utóbbi 2-ben pedig teljesen 0. Kezdtem visszaállni és kezdtem megint próbálkozni a páromnál de finoman visszautasított. Megkérdeztem tőle hogy már nem tetszem neki vagy miért nem próbálkozik már? Azt mondta nincs velem semmi baja de neki már elég az hogy havi egyszer 5 perc alatt gyorsan kiveri. Lehet ezzel valamit tenni?

2020. ápr. 16. 16:43
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm de privátokat nem kérek és örülnék ha kicsit bővebben kifejtenéd mert azzal a válasszal hogy ez gáz semmire nem megyek.
2020. ápr. 16. 16:46
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
100% h csal
2020. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit csinálni

Ha egy ideig nem kapsz csokit, mert a párod elveszi előled, hogy ne ehess, de ő se eszik, megszokod, hogy nincs, és nem is fogod túlzottan igényelni

Mondhatni, ezt elkúrtad

2020. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
3 évig? Szerinted nem talált 3 év alatt valakit, aki lefekszik vele?
2020. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
3 évig hogy nem lehet kívánni a szexet? Ebben a Te kezed is benne van. Utána már hiába reklamálsz.Leszokott rólad,kezére pedig rá.
2020. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha megcsal nagyon ügyesen csinálja mert nem sikerült lebuknia vele.
2020. ápr. 16. 17:01
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Két opció van.

Az egyik, hogy 3 év alatt, hiába várt, nem kapta meg a szexet, tehát megoldotta magának, így már nem is kívánja, nincs igényre rá. A keze mindig ott van ha mégis, gyorsan el tudja vele intézni.

A másik, hogy ez alatt a 3 év alatt, amíg te elzárkóztál tőle, talált valaki mást, aki pótolta azt amit te nem adtál meg neki.

2020. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz kicsit jobban! Új frizura, manikűr, szexi fehérnemű, kétértelmű megjegyzések, csábító pillantások, vagy akár szexuális játékok, segédeszközök felvetése. Válassz, próbálkozz, kísérletezz! Ha három évig tartott elrontani valamit, akkor nem lesz elég 3 perc, hogy visszacsinálnd, erre azért számíts.


Szerintem valami nagyot kell változtatnod, mert bekerültél a szexuálisan érdektelen kategóriába, és ahhoz, hogy egyáltalán újra úgy tudjon gondolni rád, ahhoz feltűnően változtatni kellene valamin.


Ha a 3 évnél régebbi emlékeid közt kutatsz kicsit, talán eszedbe jut valami, amit szeret, amit kedvel, és azon a vonalon el tudsz indulni. Mi volt rajtad, amit a legizgatóbbnak tartott régen? Mi volt az a viselkedés, amivel fel tudtad izgatni régen?

2020. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ki vigyazzon babátokra, szervezz randit, csábítsd el ujra, flörtölj vele, hogy visszahozd a vágyat a szikrát a tüzet.

Szexi fehérnemű, vagy amit szeret, ezt neked kell tudnod mi az :)

Kis borozgatás, beszélgetés.

Erd el nőnek és ne anyának lásson.

Te meg őt ferfinak !

Hajrá :)

2020. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ahogy a 9# írta. F.
2020. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!