Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A flortoles mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flortoles mennyire elfogadhato egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Parom a napokban "lebukott" hogy egy regi lanyismerosevel flortol (akivel munkakapcsolatban van) uzenetben.allitolag nem tortent koztuk semmi amiota egyutt vagyunk.elegge szexualis toltetu uzenetek voltak.allitolag ez akkor tortent amikor mi osszevesztunk 1-2napra.o alapvetoen flortolos tipus.kell neki a visszacsatolas de ennyire "durva" uzeneteket sose olvastam csak most.allitolag honapokkal ezelotti uzemetek.megeskudott h engem szeret es semmi nem volt kozottuk ezeken az uzeneteken kivul es az is honapokkal ezelott volt..mennyire fer ez bele egy kapcsolatba?
2019. dec. 27. 09:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semennyire.A párodnál viszont simán, és szüksége is van rá a leírás szerint.Nem tudom komolyan venni az ilyen embert.
2019. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noren1989 ***** válasza:
Ugyanazon az àllàsponton vagyok, mint #1es. Nekem ne flörtölgessen a pàrom senkivel. Ha figyelem kell, de nem tőlem, akkor régen megette a szú a dolgot. Isten hírével küldtem el màr 2ilyet.
2019. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta h erezni akarta hogy fontos valakinek..ez nekem nagyon faj..az elozo kapcsolataban is voltak hasonlok.azt gondoltam ha kimutatom es erzi h szamit h fontos es h szeretem akkor nem lesznek ilyenek..de tegnap szembesultem vele h voltak..Mas lanyokkal is beszel es kicsit flortol de nem ilyen szinten mint amit a multkor olvastam
2019. dec. 27. 09:42
 4/26 Noren1989 ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg, ezek utàn van benne bizalmad?
2019. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Lefekudni biztos nem fekudtek le..de nem ertem miert van szuksege ilyesmire..kerdeztem h neki h esne,o mit tenne ha hasonlot latna meg a telefonomba.es mondta h akkor repulnek..de o ugy gondolja a nok meg a ffiak nem egyenlok.h egy ferfinek kell a vadaszat
2019. dec. 27. 09:47
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
100%
XD, bocs, ennél a beszélgetésrészletnél màr kirugtam volna.
2019. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek utan tovabbra is nyiltan megalazod magadat ebben a kapcsolatban, akkor legyszives ne gyere ide kerdezoskodni meg panaszkodni. Normalis ertekrendu, tartassal rendelkező ember együtt se lenne a fasziddal.
2019. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez messze túl van a flörtölésen, de annyira sok mindent neveznek annak mostanában.

Én öreg vagyok, nálunk a flört az olyan, amikor nyilvánvalóan nem irányul tényleges cselekvésre.

2019. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nalam is ezert verte ki ez nagyon a biztositekot mert ez mar tul megy egy hataron..de a parom azt mondta ez miattam van mert nekem nem volt fontos akkor.nagyon faj ez a dolog..nagy balhe volt belole.de eskusozott h ezen kivul semmi nem tortent koztuk
2019. dec. 27. 10:27
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy éretlen, önző tapló. Bolond vagy, ha ezután is vele maradsz. Ő pont az a típus, hogy nem fog (lehet már meg is tette) megállni a flörtnél. Ja, és mindig te leszel az oka ennek, tehát szépen rád keni, hogy egy utolsó sz@rnak érezd magad, holott ő egy gusztustalan manipulátor.


Ez egy jó kapcsolat szerinted, amiért érdemes küzdeni? Ahol balhék, esküdözések, sunyiskodás, kikacsintás van a kölcsönös tisztelet, megbecsülés és szeretet helyett?

2019. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!