Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nálatok az megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok az megcsalásnak számít, ha a baránőtök intim masszázsra (tantra, lingam) megy egy férfihoz?

Figyelt kérdés
Nőkékt gondolkodom, hogy menjek, de azt nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e a barátomnak felhozni.
2020. ápr. 17. 14:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

"baránőtök intim masszázsra (tantra, lingam) megy egy férfihoz?"


Miért, te egy olyan barátnő vagy, akinek pénisze van?? xD

2020. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem, értelezni kellene a leírtakat és rájössz, hogy lány vagyok.
2020. ápr. 17. 16:16
 13/24 anonim ***** válasza:
39%

Megcsalás lenne ha elmegy egy happy finish masszázsra? Megcsalás ha egy idegen férfi simogatja a meztelen tested és ujjaz közben?

De tény, hogy az erotikus masszázs nem nevezhető egy sima megcsalásnak, elég speciális, ugyanis teljesen érzelemmentes, esély sincs arra, hogy bármilyen érzelmi kötelék kialakuljon közted és a msszőr között. A masszőr számodra nem több két ügyes kéznél, nem számít a személye. Nem tudod ki ő és nem is akarsz tudni semmit se róla. Hagyományos megcaslásnál felmerülnek olyan kérdések, hogy egy másik embert engedsz közel magadhoz érzelmileg, avatsz be az intim szférádba, bizonyos dolgok jobbak vele mint a pároddal, titkolózol és hazudni kényszerülsz. Itt ezek fel se merülhetnek.


Én is voltam egyébként pasiként intim masszázson mert ki akartam próbálni, barátnőmnek nem mondtam el, te se mondd el a pasidnak sztem, mert simán rámehet a kapcsolatotok. Ez olyan dolog amit diszkréten kell kezelni.

2020. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

Szóval kézzel elégítené ki a nőt, ujjaival izgatná a nő punciját és melleit?


Kösz de Nem! Más ne nyúljon így a barátnőmhöz.

2020. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Fiúkhoz szól a kérdésed, de nekem nőként eszembe nem jutna elmenni egy ilyen masszőrhöz úgy, hogy közben van barátom. A csók, szex megcsalás, de az a véleményem, más ne matasson a puncim körül. Fordított esetben is rosszul esne. De biztos én vagyok a maradi.

Inkább arra törekednék, hogy fejlesszük a technikákat az ágyban.

2020. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem megcsalás bár én nő vagyok. Viszont! illene megbeszélned a pároddal ezt a témát. Hogyan viszonyul hozzá,szerinte is belefér vagy sem. Megoldást keresni rá,de amúgy szerintem nem kellene megcsalásnak érezze ,ezt még én is el tudnám fogadni fordított helyzetben. Bár ilyet én már csináltam a barátomnak párszor:) és mesélte,hogy exe mellett elment ilyenre 2x,mert ő nem akarta megcsinálni neki sehogy sem..
2020. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kaptam 1 privátot, amit miután megnyitottam el is tűnt.

Nem vágom mi volt ez, de innen jött... 🤔


#10-es voltam

2020. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Te hogy viszonyulnál ahhoz, ha a párod menne el egy ilyen masszázsra?

Én személy szerint ezért szakítanék, de ez lehet csak az én véleményem

2020. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Nem, értelmezni kellene a leírtakat és rájössz, hogy lány vagyok."


Szerintem inkább neked kéne utánajárnod, hogy mi a 'lingam' szó jelentése, és akkor arra is rájönnél, hogy nem az szövegértési készségemmel probléma.


(Kb. olyan, mintha az én szövegértésemet kifogásolnád, ha azt furcsállnám, hogy valaki delfinnek akar talpmasszázst csinálni. :-)


(Ugyanis, ha nő vagy, nem pedig férfi vagy esetleg hermafrodita, akkor nincsen lingamod.)


Ha meg úgy értetted, hogy "tantra, lingam" masszázsra mennél, hogy TE masszíroznád meg egy férfi nemi szervét, akkor én kérek elnézést. xD

2020. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha Téged zavar, és tudsz róla, akkor a Te döntésed a kapcsolatod.
2020. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!