Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismellű nők, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű nők, ti mennyire fogadjátok el a kis melleteket, volt már, hogy negatív megjegyzést kaptatok rá férfiaktól (meztelenül voltatok, vagy akár felöltözve)?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem férfiként eddig 1 kivétellel csak kis mellel felszerelt barátnőim voltak. Talán emiatt is szerettem meg a kis melleket. Szóval ne érezd magad rosszul, mert sokan vagyunk, akik a kicsikre buknak. 🙂
2020. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég kicsi, de nem panaszkodott még rá senki, habár egyébként azt figyeltem meg, hogy emiatt fiatalabbnak is néznek általában. De lehet rátesz egy lapáttal a kislányos arcom is.
2020. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem közepesnél kisebb,de azért van,és én így imádom,másokon is mindig a kicsi tetszett. Plusz vékony vagyok diéta+sok sport miatt,és különösen zavarna a nagy mell. Amúgy B méretű,de én azt se bánnám ha kisebb lenne:D a pasiknak tetszek,főleg mert hozzá extra vékony derekam van,és szépen kiemeli:)

Privátot nem kérek!!:D

2020. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább kis mellem van, olyan pont tenyérbe illő! :)

Csöppet sem bánom hogy nem nagyok! elégedett vagyok vele.

2020. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadtam, de örülni nem örülök neki. Miután meglesz a kívánt gyerekszám, meg is fogom csináltatni, biztos megereszkedik majd valamennyire a harmadiknál, és akkor azzal együtt már egy kosárméretet növelek is rajta. B-méretű amúgy nekem is, az a pont tenyérbeillő, sosem kaptam rá semmilyen negatív kritikát, csak ha direkt kérdeztem (igen, én szájjal előre szeretek berohanni a faxerdőbe), de nem is a férfiak miatt nem szeretem. A pasikat tök nem érdekli, aki csak dugni akar, az elviseli, tökmindegy mi tetszik neki, tartós kapcsolatnál meg teljesen mellékes, nem ez alapján választanak ki, szép az arcom, vékony vagyok, csinos, ezt nézik többnyire, nem a cicim méretét. Viszont az zavarni szokott, hogy sok ruha nem áll úgy, nem vehetek fel akármilyen kivágású pólót, mert kábé kivillan belőle a bimbim is, egyszerűen nagyobb mellre tervezték.


Annyi előnye van, amit imádok, hogy melltartó nélkül is simán flangálhatok az utcán anélkül, hogy bárkit megbotránkoztatnék :)

2020. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem őket, mióta ilyen kicsik! ❤️


Igazából én mindig kövér lány voltam, ezért nagyobb volt mellméretem is (bár sosem tejcsárdák). De lefogytam, és a mellem is. És az két állapot között a különbség, hogy érzékenyebbek lettek, amit nagyon szeretek. Sokkal többet meredezik a bimbóm,sokkal inkább érzem az érintést. És ez állati király érzés. Amikor nagyobb volt sokkal kevésbé volt ez jelen. Nem működött annyira jól mint erogén zóna. Nem tudom, hogy miért változott ez meg, de imádom, hogy ilyen lett.

2020. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem panaszkodtak ra de a kornyezetembol itelve azert mert aranyos testalkatom van.
2020. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 19. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal nem lenne baj hogy kicsi, de nagyon formátlan sajnos. Így összképileg nem tudom elfogadni, mert még a bimbóm is aránytalanul nagy rajta:(
2020. máj. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!