Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmentes bdsm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes bdsm?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek róla?

Működik? Fiúk,hogy tudjátok visszafogni magatokat, hogy ne dugjátok meg?



2020. ápr. 19. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Működik
2020. ápr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mukodik. En ugy, hogy az alarendelf szerepet kedvelem es igy nem is engednek meg nekem. A domok meg ugy, hogy a bdsm inkabb a kiszolgaltatottsagrol es a lelki dolgokrol szol, nem maga a dugas a lenyeg. A domokat amugyis az izgatja, ha vegrehajtja valaki azt amit mondanak, nem a szex. A soft bdsm pedig mas kategoria, ott a szex is hangsulyos. :)
2020. ápr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És pl ha kikötözés van mellé szem bekötéssel is akkor mi a garancia hogy nem készülnek fényképek, videók amikkel vissza élne a pasi?
2020. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

Bármilyen bdsm-et (meg egyébként bármilyen szexet) csak olyannal szabad, akiben megbízol.

2020. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Működik. Nekem nem létszükséglet a szex.
2020. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Le vagyok szíjazva, pattog a pálca a fenekemen. Egyre jobban szenvedek ütésről-ütésre, szexre közben esély nincs. Mire a tanárnő befejezi, majd eloldoz, kedvem se. Pedig igen csini :).
2020. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tunám megállni. A fenekelés után keményen megdugnám és megszopatnám! Levezetésként biztos jól esne a fájdalom után a kis Nőnek😃
2020. ápr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 theradion ***** válasza:
100%
Működik. Vessző, nadrágszíj stb. Megy az szex nélkül is simán
2020. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!