Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, akik már szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, akik már szeretnétek elveszteni! Ti hogy viselitek ezt a bezártságot, hogy sehova nem lehet menni és összejönni valakivel, aki végre elvenné?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szűz lányok, nem alkalmiban akarják, és nem 2 hét ismeretség alatt.
2020. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki mindenáron el akarja veszíteni az már megtette. A szűz lány nem azért szűz mert nincs kivel (biztos lehetsz benne hogy az ismeretségi köréből lenne rá jelentkező) hanem azért mert még nem talált olyan pasit akiben megbízna. Nem dugást keresnek, hanem értelmes pasit.
2020. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Van egyáltalán ilyen lány?🙂
2020. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem.

Ti pedig egyáltalán nem a kérdésre válaszoltatok.

2020. ápr. 19. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

De igen a kérdesre valaszoltak. En szuz vagyok csinos is, sokan mondtak hogy san lefekudnenek velem, szoval van jelentkezo, de nem alkalmivak szeretnem elvesziteni, ahoogy egyik epeszu lany se, legalabbis a baratnoim is igy vannak ezzel. A szuzessegtol nemegszabadulni kell es epp ezert nem vagyok egy idegen faszira, higy "elvegye" fujj mar. A Baratommal meg 2honaoja vagyunk egyutt ismerkedunk, kezdjuk felfedetni egymas testet, nem pedigbbumm bele. Egyik ismerosom viszont alkalmibam veszitette el es nem banta meg akkor utana, de most egy evre ra, azt mondta barcsak megtartotta volna es nem adta volna oda spontan valakinek.

Szoval jol viselem, nagyon is jol.

2020. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok de nem szeretném elveszíteni csakazértis. Ez a bezártság nyilván az eddigieket is figyelembe véve már nem oszt, nem szoroz nagyon a szüzességem elvesztése szempontjából.
2020. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 nem, egyikük sem válaszolt a kérdésre.

Neked viszont köszi a válaszod, mert te legalább arra is válaszoltál.

2020. ápr. 19. 20:53
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 köszi neked is!
2020. ápr. 19. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Gyenge próbálkozás xd
2020. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted aki 18-20 éve szűz, annak számít valamit egy hónap bezártság?
2020. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!