Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lény, aki jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lény, aki jobban élvezte már a chatsexet, mint az élőt? Emiatt rossz érzésem kéne, hogy legyen? Részleteke lenn.

Figyelt kérdés

Néha a chatsexben, bár fantázia csak, mégis minden sokkal élőbbnek, élénkebbnek érződik. Vagy én vagyok az egytelen ember, aki így van ezzel? Azt sem tudom, hogy ez hűtlenségnek számít, ha azt sem tudom, hogy ki az, akivel a fantáziánk összekeveredik.


Mielőtt jönne a shit-storm, leginkább azok válaszát várom, akiknek a szexuális fantáziája tágabb, mint amennyit a partnerükkel megélhetnek belőle.



2020. ápr. 20. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A valódi szexet nem adja vissza!!
2020. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: igen, ez az első reakció. De a kérdésem nem arra vonatkozott, hogy mi a véleményed erről. Hanem arra, hogy volt-e olyan, aki éppen az általad említett általános vélemény miatt, mondjuk meglepődött/megörült/megütözött azon/annak, hogy a chatsexben szabadabbnak érezte magát, mint a valós szexben valaha.


Ha belegondolunk, nem annyira lehetetlen, hiszen a fantáziánk árad ki a jó chatsex közben. Szex közben pedig, akármennyire is szeretjük a partnerünk (sőt, talán éppen ezért), tekintettel vagyunk az ő (jó) ízlésére és nem merészkedünk el odáig, ahol a chatsexben még bőven jól érezzük magunkat. Hiszen chatsexben minden, ami történik, a mi ízlésünk szerint alakulhat. Még a másik fantáziáját és a mi képzeletünk szerint interpretálhatjuk és ettől lesz/lehet olyan félelmetesen izgató, mint az életben ritkán/soha.

2020. ápr. 20. 16:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak chatszexben volt részem így csak azt tudtam még élvezni.
2020. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettővel volt dolgom, a chatszex tényleg izgatóbb. Talán azért érzem ezt, mert ott szabadon azt csinálom, amit akarok, míg a rendes szexben lehet valami gát bennen, vagy csak az életközeg nem engedi kiengedni ezt.
2020. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Partner függő. Nekem elég tág a fantáziám és elég sokat meg is éltem belőle. Volt olyan chatszexben részem, ami nagyon jó volt, mert értelmes volt a partner és el is találtuk egymás fantáziáját. Míg volt olyan szexuális élményben is részem élőben, amikor messze nem voltunk összhangban és rossz élmény lett a vége. Ha ezeket kell összevetnem akkor jobb volt a chatszex, de kétlem hogy bármilyen chatszex felérne egy valódival, ahol két összepasszoló ember egymásra talál.
2020. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elfelejtettem. 18/f
2020. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mármint a 4-es.

Shit tényleg bocsi.

2020. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ötös válaszra: köszönöm, hogy ilyen plasztikusan kifejtetted az ezzel kapcsoaltos élményeid. Teljesen át tudom érezni. Persze az utolsó mondattal sem tudnék jobban egyet érteni, ha nem tudnám azt, milyen nehéz olyan összeillő partnert találni, akivel szexuális téren is teljsen passzolnak az ízlés és igény beli dolgok.
2020. ápr. 20. 16:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, de itthon csapnivaló a szex sajnos.
2020. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos kihagytam, hogy kort is írjatok. A hozzászólások értelmezését az nagyban segítené. Én f37.
2020. ápr. 20. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!