Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ha van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha van egy kiszolgáltatott lány aki kb bármi áron el akar költözni otthonról, befogadnátok azzal a feltétellel, hogy szexszel fizessen?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező, a prostitúció nem illegális Magyarországon, de ne zavarjon.


Akkor engedném be a lányt a saját lakásomba egy időre, ha ismerem és bízom benne és tudom, hogy a saját lábára áll egy idő után.

Amúgy meg nekem csak hátrányom lenne belőle, ha egy ismeretlen embert befogadnék a lakásomba, mindenféle "ellenszolgáltatás" nélkül.

2020. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Aha, és a prostik KATAsok, vagy EVAsok?:D Hányan adnak számlát vajon?


"Nekem csak hátrányom lenne belőle" - persze, mint általában az önzetlen tetteknél. De ez még nem jelenti azt, hogy akkor ki kell használni, egy embert, akinek így is van elég baja. Nincs azzal semmi gond, ha valaki nem adja ki a lakását, ha az albérlő nem tud fizetni.

2020. ápr. 21. 22:31
 13/22 anonim ***** válasza:
29%
Önzetlen tettek? Kettős értelme van. Magaddal szemben is lehetsz önző ám.
2020. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Okk. A kérdés viszont nem latolgatta, hogy ki jótét lélek és ki nem. A kérd az volt, hogy ki az aki kihasználja egy rászoruló helyzetét és ki nem.
2020. ápr. 21. 22:56
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Egy anonim oldalon, ennek csekély jelentősége van, maximum ha valaki ismeretleneket szeretne bírálni, vagy hergelni.
2020. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Pont azért, mert anonim, tudom, hogy őszinte válaszok.

Nem a bírálat, inkább a felmérés volt a cél.

2020. ápr. 21. 23:38
 17/22 anonim ***** válasza:
62%

Ha a csaj ezzel akarna fizetni és lenne egy lakásom akkor az egy tisztességes alku lenne és mindketten jól járnánk. Ha lenne egy lakásom és a csaj el akarna költözni és kiszolgáltatott lenne és rossz sorsa is lenne otthon akkor szerintem nem kérnék ellenszolgáltatást, de ha lenne egy lakásom pluszban akkor már ki lenne adva hogy hozza a pénzt.

Ha a csaj el akarna költözni de nem lenne rossz a sorsa sem az anyagi körülményei akkor lehet hogy céloznék a természetbeni fizetésre de ha nem ajánlaná fel akkor szerintem én sem.


Végülis egy vadidegenről beszélünk és egy nagyértékű ingatlan vagyontárgyról. Az hogy az illető csaj csak szexizmusból szépíti meg az alanyt amúgy ha fiú lenne ez nem működne és egyből gyanakvóbbak lennénk.


Egy lakás fenntartása pénzbe kerül. A kiadása kockázat. Lehet jótékonykodni de a legtöbb embernek ez luxus lenne. Szóval a kérdés eléggé összetett.

35F

2020. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha ő akarja a szexet, akkor inkább ő használ ki engem. Ha meg a házamban is lakna, akkor meg duplán.

Van ismerősöm, akinek nem volt hova mennie, de nem ajánlottam fel a lehetőséget, mert nem tetszett, én meg bejöttem neki. Nem akartam vele komoly kapcsolatot, ezért inkább kerültem az effajta megoldást.

De szerintem bizalom kérdése is, hogy kit engedek a házamba. Ma már mindenkit ki lehet ismerni még a Facebook kommentjei alapján is.

2020. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
73%
Most itt mi segítünk, vagy a kérdező oktat ki minket? hmm
2020. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem segítséget, hanem véleményt kértem:D
2020. ápr. 22. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!