Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti a helyemben mit gondolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben mit gondolnátok? Mit érezhet egy ilyen ember irántam?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk évekig, olyan igazi összeragadós kapcsolat volt, mert állandóan együtt voltunk. Rosszat tett, elárult, összeszólalkoztunk, aztán azóta semmilyen szinten nincs kapcsolat. Először egyik haverja mondta nekem, hogy békülni akar, aztán kb. 1 év után akartam kibékülni, de akkor meg már ő nem volt érdekelt. Ott feladtam a dolgot. Viszont látom, hogy ha lát, szokott nézni, egyszer boltba mentem, ő meg jött ki és láttam hogy az oszlopnál is engem nézett ahogy jövök. Egyébként ruhaboltban mikor álltam a kasszánál ott is rajtakaptam hogy az arcomat nézi, de rezzenéstelen arccal. Volt mikor érzelmet is láttam a fején, ilyen kis sunyi mosolyt. Ha mindig utánam fordul meg issza rólam az infókat, kkor nem értem, miért nem akart békét kötni velem.
2020. ápr. 21. 19:25
 1/3 A kérdező kommentje:
És nem tudom h ő mennyire érzett irántam barátilag de nekem bejött titokban, és habár lehet viccből soksuor tett szexuális tartalmú mrgjegyzéseket amelyek a mellemre vagy sz*pásra utaltak
2020. ápr. 21. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem barátilag tekint rád de viszont ha kibékültetek volna lehet kényelmetlenül érezte volna magát pint ezért.. szerintem egy probat meger irj neki vagy hivd el talizni beszeljetek
2020. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt barátság inkább olyan elfojtott plátói kapcsolat. Nem tudni mennyire lenne tisztességes az új viszony. Nem ismerted lehet hogy csak bosszút állna.


Amúgy elmondod mit tett?

2020. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!