Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 20 éves lány vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 20 éves lány vagyok és még szűz. Első nőgyógyászati vizsgálat? Tapasztalatok? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Most lesz az első alkalom, hogy megyek.


Előre is köszönöm a tanácsokat és a válaszokat.


2020. ápr. 21. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Vizsgálatra...

F

2020. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Ha úgy van, hogy meg kell vizsgálni, akkor a fenekedbe fog felnyúlni. (ha mondod hogy szűz vagy)

Szóval csak nyugodtan ebből a szempontból.

Abból meg le fog cseszni, hogy se mell se méhrák szűrésre nem jártál el eddig.

2020. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha szűz vagy nem fog megvizsgálni, csak kikérdez mi a panaszod.
2020. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Kellemetlen,de két perc az egész vetkőzéssel együtt.Ha aranyos az orvos,akkor egész tűrhető.Mammográfiára meg ráérsz 30 éves korod után.
2020. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is szűzként mentem először (16 évesen), engem megvizsgált a doki, és a hüvelyembe nyúlt fel, nem a végbelembe, mert úgy ítélte meg, hogy ehhez kellően nagy rés van a szűzhártyámon. Egyébként ha az a kérdés, hogy érzésre milyen a szó fizikai értelmében, akkor szerintem semmi különös, csak annyit éreztem, hogy van bennem valami. Inkább a helyzet lehet zavarba ejtő.
2020. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bemész, nekivetkőzöl, helyet foglalsz és megvizsgál, megkérdezi van-e panaszod - kb. erre számíts.

Nem te vagy az egyetlen szűz nő aki a rendelőjébe tévedt a praxisa során.

Ha teljes szűzhártyád van (amit nem tartok valószínűnek, mert többnyire jórészt már spontán átszakad ilyen idős korra és max. a szeméremajkak felső részén marad egy kisebb hártya-maradvány) akkor nem fog hüvelyi ultrahangot csinálni (kenetet viszont vesz) csak hasit.

2020. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

5-ős amúgy ha nincs egy tényleg jó ok akkor nem fog felnyúlni neked szűzen főleg nem 16-évesen! amúgy is elsőnek ha panaszod van kikérdez ír fel gyógyszert (anyum sem egyből nőgyógyászhoz megy ha panasza van hanem sima orvoshoz mert pl egy sima orvos is megtudja látni ha csak egy egyszerű felfázás van... az meg a másik hogy ha van valamilyen gond akkor is meg ultrahangoz...! és ha nem lát semmit de a panasz még fenn áll akkor nyúl fel de akkor is vagy végbélen és utána vaginába!!!


és kérdező nem fog lecseszni mert nőgyógyászhoz akkor kell menni ha már szexuális életet élsz!!! előtte nem tud semmit sem csinálni mert a méhnyak rák sem a semmi miatt alakul ki hanem a szex miatt emelkedhet meg az esélye valamint az oltás kötelező szinte mindenhol 12-13 évesen!!! emiatt is csak azok lesznek méhnyak rákosok akik sokszor váltogatják a partnerüket vagy pedig nemi beteg partnerrel vannak együtt...


ja és igen arra mindenképp hívd fel a figyelmét hogy szűz vagy valamint inkább menj női dokihoz! hiába tény az tény ilyen helyzetben csak az a jó! egyrészt kevésbé érzed magad kellemetlenül valamint egy női doki jobban átérzi milyen is az ilyen vizsgálat no meg megint tény sokan mondják hogy a férfi doki nem néz meg mert ezer ilyent lát... nos nem igaz sokan ki is használják az alkalmat (azaz levetkőztetve hagyják a nőt 2 vizsgálat közben (mell és vagina) no meg tény hogy ugyan úgy felizgulnak...

2020. ápr. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bemész az öltözőbe, bugyi nélkül bemész utána a dokihoz, én szoknyába szoktam menni és csak a bugyit veszem le, aztán meg fog vizsgálni. Én már kb 15 évesen voltam először, bizony felnyúlt és megvizsgált rendesen, közben kérdezte a panaszokat.
2020. ápr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"5-ős amúgy ha nincs egy tényleg jó ok akkor nem fog felnyúlni neked szűzen főleg nem 16-évesen! amúgy is elsőnek ha panaszod van kikérdez ír fel gyógyszert (anyum sem egyből nőgyógyászhoz megy ha panasza van hanem sima orvoshoz mert pl egy sima orvos is megtudja látni ha csak egy egyszerű felfázás van... az meg a másik hogy ha van valamilyen gond akkor is meg ultrahangoz...! és ha nem lát semmit de a panasz még fenn áll akkor nyúl fel de akkor is vagy végbélen és utána vaginába!!!"

Most amúgy arra próbálsz kilyukadni, hogy kamu választ adtam, vagy mi? :D Te magad írtad, hogy alapesetben a szexuális élet megkezdése után mennek az emberek nőgyógyászhoz, tehát feltételezheted, hogy nem ok nélkül (értsd: panaszokkal) érkeztem oda, ahogyan a kérdező sem ok nélkül fog valószínűleg.

Alhasi fájdalmaim voltak 0-24, háziorvoshoz mentem, ő javasolta többek között a nőgyógyászati vizsgálatot. A nőgyógyásznak is félvázoltam a helyzetet, először megvizsgált úgy, ahogy már mondtam (nem, nem nyúlt fel a fenekembe), majd megultrahangozott, de nem hüvelyi, hanem alhasi úton. Gyógyszert csak ezek után írt fel.

2020. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso nem arra akarok kilyukadni hogy az a nőgyógyász qurvára nem szakszerűen járt el! Mert oke hogy 0-24 gorcsok vannak (ami nem mellesleg yg egyszerű megfázás is csinálhat) először meg röntgenez ha nem lat semmit végbèl ha ott sem lat akkor hüvely...
2020. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!