Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kontrollcsoportos, kettősva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kontrollcsoportos, kettősvak vizsgálattal igazolnám, hogy egyre több férfi van, akik iránt a nők nem tudnak szexuális vágyat érezni, míg nőben ez a kategória nem létezik, akkor megszűnhetne végre az incel-shaming?

Figyelt kérdés
És lehetne a problémáról nagyobb nyilvánosság előtt beszélni?

2020. ápr. 23. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

blődségeket beszélsz

egyáltalán hogyan állítanád össze a kontrollcsoportot amikor a vonzalom szubjektív dolog?

dupla vak vizsgálatnak meg semmi értelme, amikor nincs vizsgált hatóanyag, sem beavatkozás


"Incel" meg egy nagy baromság. Menekülhetsz ilyen fogalmak mögé, ha jobban esik. Foghatod a másik nemre, de ettől a valóságban még te maradsz a helyzeted okozója.


34 évig voltam egyedül, tudom miről beszélek...

2020. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez a kérdés felvet pár másikat bennem..

Minek lenne kontrollcsoport,és hogy válogatnád össze?

"Kettősvak vizsgálat"alatt mit értesz (mert szerintem nem vagy tisztában a jelentésével)?

A szexuális vágyat hogy akarnád mérni?

Hogy akarod tisztázni,hogy egyre több van? Megcsinálod most meg 20 év múlva is a kísértet?

Ez eddig elég nagy hülyeség.


Inkább fejleszd magad, sportolj, tanulj,vagy akármi,akkor bizonyára több esélyed lesz a lányoknál, mint hogy ilyen kérdéseket teszel ki...

2020. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Annyira szánalmas ez az incel marhaság.

Semmi köze a nőknek ahhoz, hogy soha nem lesz senkid sem. Ez totálisan fejben dől el.

Én alacsony vagyok, 170 alatti pasi, mindenki azt mondja, hogy nem lesz csajom mert az alacsony pasikat nem szeretik a nők. Házas vagyok és egy nálam magasabb nővel házasodtam össze, szóval ennyit erről.

Van egy bűnronda haverom. Nem viccelek, heges az arca az egykori ragyáktól, meg olyan furcsa is a faszi :D Olyan szövege és egyénisége van, hogy ha 100 csaja nem volt, akkor egy sem.

A nőknek nem kellenek a hulladék lúzer pasik. Ennyi.

2020. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3, nálam dettó ugyanez, nagyon igazad van!
2020. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"34 évig voltam egyedül, tudom miről beszélek..."


Attól, hogy erre a korodra elértél már annyi egzisztenciát az életben, hogy összeálltál egy csalódott, megkeseredett nővel, aki szintén az életkora előrehaladtával rájött arra, hogyan használhatja előnyére a testét még nem fog hozzád szexuálisan vonzódni.


Attól lenne kettősvak, hogy sem a férfiak, sem a nők, sem a kísérletet végzők nem tudnák, hogy miről van szó.


A nők úgy tudnák, hogy férfiakat kell értékelniük, ami egyszer belső értékek, általuk megfogalmazott kritériumok alapján történne (úgy, hogy nem látnák a résztvevőket), majd utána be lennének mutatva nekik férfiak, de nem tudnák, hogy melyik ki.


A férfiak pedig úgy tudnák, hogy egy olyan kísérletben vesznek részt, ahol a női önellentmondást vizsgálják.


A kísérletet végzők egyik része kizárólag a férfi csoporttal foglalkozna, a másik pedig kizárólag a női csoporttal, így nem tudnák szándékosan sem véletlenül szabotálni a kísérletet azzal, hogy elárulják, melyik a fake ember és melyik az aki valóban azzal a külsővel és azzal a belsővel rendelkezik, amit noname leírtak.


Az igazi egyébként fMRI-vel történő vizsgálat lenne, ahol azt néznék, hogy a nőben milyen reakciót vált ki a 4 különböző állapot.


1. Külsőre nagyon vonzó pasi ÉS belsőre is a tökéletesen megálmodott álomherceg.

2. Külsőre nagyon vonzó pasi, de belsőre egyáltalán nem az, sőt, akár pont az ellentéte. Ha a nőnek fontos a diploma, akkor 8 általánost végzett illető, ha fontos a magas fizetés, akkor munkanélküli, ha személyiség a fontos, akkor teljesen más zenét hallgat, más hobbijai vannak, stb., ellentétes politkai nézetek, stb.

3. Belsőre tökéletesen megálmodott herceg, de külsőre incel.

4. Belsőre teljesen az ellentét és külsőre incel.


De mivel a belső vizsgálata anonim módon történt, nem tudná a nő, hogy ki kicsoda. Ezért kezdetben az 1-es és 2-es kategória nem különülne el az fMRI reakciókban, csak miután megtudta, hogy két különböző kategóriáról van szó.


Illetve a 3-as és 4-es kategóriák sem, irántuk nem érezne vonzalmat, majd mikor megtudta, hogy az is két külön kategória, a 3-as iránt elkezdene érezni valamit, de az teljesen más agyterületeket aktiválna, mint az 1-es és a 2-es.


A 3-assal összeállna párkapcsolatra, a 4-essel nem.

Az 1-esnek a lábai előtt heverne, a 2-essel csak dugópajtik lennének vagy csak alkalmira kéne neki, de fel nem vállalná.

2020. ápr. 23. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:

"Attól lenne kettősvak, hogy sem a férfiak, sem a nők, sem a kísérletet végzők nem tudnák, hogy miről van szó."


Igaza volt a válaszolónak, nem tudod mit jelent ez a kifejezés.

Kettősvak klinikai vizsgálatok során az orvosok és betegek sem tudják, hogy hatóanyagot vagy placebót kapnak. Pontosan tudják, hogy milyen vizsgálatban vesznek részt. Máskülönben nem kapna etikai jóváhagyást.


Egyébként meg, attól, hogy te egy megkeseredett örökszűz vagy, ne feltételez másokról dolgokat. Ne magadból indulj ki.

2020. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
XDDD ez hatalmas topic volt
2020. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőre leginkább az jellemző, hogy annak a válaszolónak, aki bátorította, bíztatta, jó tanáccsal segítette, na annak válaszolt a legdurvábban, sértően, ismeretlenül is feltételezve, hogy nem mondott igazat, szépítette a valóságot. Az incelek (de jó, hogy van már rá angol szó...) éppen ilyenek. Mindenben megtalálják maguk számára a fölmentést, ha arról van szó, hogy miért nem sikerült kapcsolatot építeniük. Holott éppen amiatt, mert a személyiségük ilyen. Nem a külsőn múlik.
2020. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!